- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (22)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (33)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (77)
- HRM (27)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT slueb a řeení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (39)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (71)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řeení pro logistiku (45)
- IT řeení pro stavebnictví (26)
- Řeení pro veřejný a státní sektor (27)
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údrby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tisk![]() | |
| Přihlaste se k odběru newsletteru SystemNEWS, který kadý týden přináí výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | |
Skenery imageFormula ScanFront 300e/P
umoní integraci dokumentů do podnikových aplikací v reálném čase
Canon představil dva nové ultrakompaktní síové skenery Canon imageFormula ScanFront 300e a 300eP se softwarem eCopy ShareScan pro pokročilé zpracování dokumentů. Pomocí optického rozpoznávání znaků (OCR) lze při skenování dokumentů data extrahovat a v reálném čase je ověřit a integrovat do stávajících podnikových aplikací. eCopy ShareScan také umoňuje editovatelné dokumenty snadno odesílat rovnou do aplikací, jako jsou Microsoft Word nebo Excel, a do informačních systémů, včetně systémů SharePoint, OpenText DM, EMC Documentum a iManage Worksite.

Nové skenery ScanFront 300e a 300eP roziřují oblíbenou řadu síových skenerů ScanFront, která nabízí uivatelsky přívětivé rozhraní, spolehlivé zpracování dokumentů a vysokou úroveň bezpečného ovládání, a to při kompaktních rozměrech. Nové modely mohou být řízeny a spravovány centrálně po síti. Lze je pouívat jako skenovací zařízení pro více pracovních týmů současně, v servisních centrech nebo na vzdálených pobočkách. Oba poskytují intuitivní řeení snímání dokumentů pro podniky, kde je rychlá integrace dat do podnikových aplikací klíčová, tedy například v oblasti maloobchodu, finančnictví a zdravotní péči a sektoru telekomunikace.
Skenery ScanFront 300e a 300eP vynikají ultrakompaktním elegantním designem a lze je pohodlně umístit i do kanceláří s omezeným prostorem. Výkonný podávací mechanismus a přímý výstup papíru umoňují bezproblémově najednou skenovat různé druhy dokumentů o různých tloukách. Oba typy mají zásobník papíru na 50 listů a skenují rychlostí a 27 listů za minutu. S intuitivním 8,4 barevným dotykovým displejem mohou uivatelé skenery snadno ovládat a rychle se orientovat v nabídce. ScanFront 300eP je vybaven ultrazvukovou detekcí dvojitého podávání, která zajiuje plynulé skenování vech dokumentů, a obsahuje i zabudovaný snímač otisků prstů pro okamité ověření uivatele.
Modely ScanFront 300e/300eP lze připojit a spravovat prostřednictvím softwaru eCopy Sharescan Manager na jedné síti spolu s ostatními zařízeními se softwarem eCopy, včetně samostatných USB skenerů Canon a multifunkčních zařízení.
Formulář pro přidání akce











