facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 14. 11. 2012

Síťové úložné pole pro malé a střední firmy

Společnost Iomega představila nové síťové úložné pole Iomega StorCenter px12-400r určené pro montáž do racků. Toto zařízení je založeno na snadno použitelných úložných technologiích společnosti EMC a je vhodné zejména pro malé a střední firmy, odloučená pracoviště, firemní pobočky i distribuované podniky. StorCenter px12-400r kombinuje extrémně vysokou datovou propustnost díky čtyřem gigabitovým ethernetovým připojením a procesoru Intel Core i3 v uživatelsky atraktivních konfiguracích v rozsahu od bezdiskového modelu, který uživatelům umožňuje použít vlastní pevné disky, po modely s možností flexibilní volby 1TB, 2TB, 3TB a 4TB pevných disků serverové třídy. Systém dokáže poskytnout celkovou kapacitu až 48 TB (12× 4 TB).StorCenter px12-400r dále také využívá nejnovější verzi softwaru EMC LifeLine, pokročilého operačního systému pro zařízení Iomega NAS, který nativně podporuje zálohování vzdálených firemních poboček pomocí nejmodernější technologie EMC Avamar.

 

Mezi pokročilé funkce nabízené novým síťovým úložným polem StorCenter px12-400r patří deduplikace, VDI, databázové a úložné aplikace. Mezi nově se rozvíjející aplikace patří systémy pro správu videa (VMS), určené pro kamerové systémy, a řešení McAfee VirusScan Enterprise nativně běžící přímo v úložišti.


 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

Helios
- inzerce -