facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 14. 9. 2005

Signamax spouští nový partnerský program

Signamax Network Connectivity Systems oznámil spuštění nového programu pro obchodní partnery v České republice. Partnerský program s názvem „Signamax Partner“ zvyšuje podporu stávajícím prodejcům značky Signamax, současným i novým partnerům pak nabízí ucelený balíček výhod, které zefektivňují jejich práci a umožňují posílit jejich ziskovost. Program je rozdělen do dvou kategorií – Start a MAX.

Do kategorie Start se mohou registrovat prodejci, kteří mají zájem o základní podporu ze strany výrobce. Díky registraci zdarma získají obchodní a technické informace a základní podporu od Signamaxu. Do kategorie MAX se mohou kvalifikovat partneři, kteří projdou obchodně-technickým školením. Za kvalifikovanou podporu koncových zákazníků při prodeji a implementaci nabízí Signamax partnerům úrovně MAX navíc výhody v podobě slev, marketingového rozpočtu, propagace na webových stránkách (www.signamax.cz), partnerský certifikát, možnosti testování nových výrobků ještě před uvedením na trh, účast na partnerských setkáních a další.

 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -