facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 11. 5. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

Sharp/NEC představí na ISE nový kompaktní laserový projektor

Sharp NEC PV801ULSpolečnost Sharp NEC Display Solutions představí návštěvní­kům na veletrhu ISE nový model projektoru NEC PV801UL ještě před jeho oficiálním uvedením na trh, které je plánováno na září 2022. Tento kompaktní instalační projektor podporuje flexibilní instalace díky širokému výběru objektivů a vestavěným funkcím, jako jsou technologie Edge Blending a geometrické korekce obrazu a to vše s vysokým jasem projekce. Jedná se o prvního člena nové řady laserových projektorů NEC PV.Podle výrobce má kompaktní projektor Projektor NEC PV801UL vlastnosti a funkce vhodné pro flexibilní instalace ve firemním a vysokoškolském prostředí: nabízí široký výběr objektivů a technologii Edge Blending, která usnadňuje použití dvou nebo více projektorů pro široké obrazové úhly, vestavěná geometrická korekce eliminuje prostorové zkreslení promítaného obrazu a díky podpoře ProAssist je prý projektor snadno ovladatelný a nastavitelný. Projektor je plně kompatibilní s předchozí generací mechanických objektivů. Zákazníci Sharp/NEC tak mohou snadno vyměnit projektor starší generace PA na bázi lampy za novější model PV s laserem.

Bližší informace a technické parametry nového projektoru budou uvedeny až na veletrhu ISE. Společnost Sharp/NEC představí nový projektor NEC PV801UL na veletrhu ISE 2022 v Barceloně v hale 3 na stánku E600.


 
  

- Inzerce -

CyberSec Forum Bratislava 2022

CyberSec Forum 2022Zveme vás na COMGUARD CyberSec Forum do bratislavské­ho hotelu Clarion. Přijďte se podívat na sou­ča­s­né možnosti zabezpečení IT infra­struk­tu­ry. Čeká na vás den nabitý prezen­tacemi o nejnovějších tren­dech v oblasti bez­peč­nos­ti reflek­tu­jí­cí potřeby dnešní nejisté doby. Můžete se těšit na zajímavá témata, networking a doprovod­ný program. Bude také prostor pro dotazy a konzultace.

  

- Inzerce -

Nový IT normál? Cloudové služby a otevřený vývoj

Současné nároky na IT a trendy, které podnikům pomohou rozvíjet jejich podnikání a obstát do budoucna v konkurenci, ukázal Red Hat Summit, výroční konference a událost roku v oblasti open source, která proběhla 10. – 11. května. Letošní ročník Red Hat Summitu byl tzv. hybridní, více než 80 přednášek a diskusních panelů je přístupná virtuálně, část programu se odehrála živě v americkém Bostonu. Kromě představení několika klíčových technologických partnerství, například s General Motors, ukázal Red Hat i své produktové novinky. Zeptali jsme se Davida Bečvaříka, technologického lídra pro Českou republiku a Slovensko v Red Hatu, jakou roli nyní v podnikovém IT hraje open source a které z ohlášených novinek jsou zásadní pro náš trh.