Aktuality -> Hardware - 12. 8. 2016

Sharp doplňuje barevná MFZ A3 o čtyři vysokorychlostní modely

Společnost Sharp představila čtyři nová vysokorychlostní multifunkční zařízení, kterými doplnila svoji barevnou řadu A3. Série MX nyní obsahuje třináct zařízení o rychlosti 30-60 stran za minutu. Nové modely MX-5050N a MX-6050N Essential patří k těm rychlejším s rychlostí 50 a 60 stran/minutu. Nové modely MX-5070N a MX-6070N Advanced mají navíc rozšiřující funkce jako je připojení k WiFi a cloudu nebo snímač pohybu pro rychlejší zahřátí. Všechna zařízení série MX lze přizpůsobit různým formátům papírů, až do formátu SRA3, a různé gramáži, až 300 g/m2.



Všechny čtyři vysokorychlostní modely nabízí uživatelské rozhraní přístupné přes dotykovou LCD obrazovku a nabízí řešení pull-printing, které ukládá tiskové úlohy k ověření a uvolňuje je až z pěti propojených zařízení bez nutnosti použití tiskového serveru. Předností je možnost výměny toneru a papíru aniž by došlo k zastavení tiskové úlohy.


 
  

- PR -

IFS Cloud a Industrial AI:

Když ERP začíná skutečně přemýšlet


Stojíte před rozhodnutím, jak posunout svůj ERP systém dál? Moderní podniky dnes řeší nejen efektivnější plánování a úspory, ale i to, jak do svých procesů začlenit umělou inteligenci bez zbytečně nákladného vývoje. Právě této otázce je věnovaný následující článek.

  

- PR -

Řešení dopravy v IS KARAT

Od verze 24 je v informačním systému KARAT k dispozici nové řešení pro řízení a plánování dopravy. Toto řešení vzniklo na základě požadavků zákazníků pro sofistikovanější přístup k plánování a řízení dopravy v IS KARAT bez zbytečných investic a propojení na systémy třetích stran.