- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (32)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (77)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (38)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (70)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řešení pro logistiku (45)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)
Tematické sekce
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údržby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tiskBranžové sekce
![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
| ||
Partneři webu
SGI představuje storage server pro HPC
Nový SGI InfiniteStorage Server 3500 je plně integrovaný storage server, který nabízí vysokou hustotu a energetickou účinnost v cenově příznivém balení. Díky podpoře nízko-latentních protokolů včetně iSER pro iSCSI přes InfiniBand je ISS3500 dobrou volbou pro vysoce výkonné výpočetní (HPC = high performance computing) clustery jako třeba SGI Altix ICE. Navíc aplikace, jako bezpečnostní video centrála, data warehousing a object storage pro Lustre silně těží z rychlosti této platformy a z její kapacity.

ISS3500 využívá bohaté nabídky softwarových řešení InfiniteStorage od SGI, např. Data Migration Facility (DMF) pro virtualizaci různých druhů disků v jednom systému. Zákazníci tak získají možnost precizně ladit systém dle specifických potřeb bez nutnosti kompromisů.
ISS3500 ve 4U šasi obsahuje 36 diskových slotů pro 3,5" SATA, SAS a SSD disky, které zabalí až 72 TB do jednoho systému za cenu nižší než 0,90 USD za gigabyte. ISS3500 zahrnuje standardně také high-availability vlastnosti včetně rezervních zdrojů a rezervního, za chodu vyměnitelného, chladicího systému.
Využívá nejnovější dvoupaticové procesory Intel pro plnou x64 aplikační kompatibilitu. Produkt je dostupný s různými standardními storage protokoly včetně iSER, iSCSI, NFS a CIFs a je také dodáván s oceněným souborovým systémem XFS. Navíc ISS3500 zahrnuje také výběr infrastrukturního připojení včetně ethernetu, InfiniBandu a 10Gb ethernetu, aby tak umožnil maximální kompatibilitu s existujícími prostředími.
SGI InfiniteStorage Server 3500 je okamžitě dostupný, cenu výrobce sdělí na vyžádání.
Časopis IT Systems / Odborná příloha
Kalendář akcí
Formulář pro přidání akce
RSS kanál
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
| 1 | 2 | 3 | 4 | |||
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
IT Systems podporuje
Formulář pro přidání akce









