- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (22)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (33)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (77)
- HRM (27)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT slueb a řeení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (39)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (71)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řeení pro logistiku (45)
- IT řeení pro stavebnictví (26)
- Řeení pro veřejný a státní sektor (27)
Tematické sekce
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údrby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tiskBranové sekce
![]() | |
| Přihlaste se k odběru newsletteru SystemNEWS, který kadý týden přináí výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | |
Partneři webu
SGI a Microsoft společně při rozvoji výkonných systémů
Jako důsledek odborných schopností SGI v oblasti vysoce výkonných počítačových systémů a strategie Microsoftu směřující k větí přístupnosti těchto systémů irímu počtu zájemců oznámily tyto společnosti, e SGI bude nabízet MS Windows Compute Cluster Server 2003 na clusterových systémech SGI Altix XE, zaloených na procesorech Intel Xeon se čtyřmi a se dvěma jádry. Clusterové systémy SGI Altix XE se serverem Windows Compute Cluster Server budou k dostání od března 2007.

Smlouva na výrobu originálních dílů podporuje strategii růstu společnosti SGI, zaměřenou specificky na media data management; průmyslový design například v automobilovém a leteckém průmyslu, zdravotnictví a vládní a akademické trhy, kde zákazníci často čelí infrastrukturám obsahujícím směs různých pracovních procesů.
Windows Compute Cluster Server je vyvinut jako spolehlivá platforma vysoce výkonných počítačových systémů, která clusterům s vysokým výkonem umoňuje umístit, řídit a integrovat v rámci stávající infrastruktury a nástrojů a dává vědcům a technikům monost soustředit se na samotný výzkum nebo model místo na počítačový kód.
Servery Windows Compute Cluster budou k dostání na kompletní řadě serverů a clusterů SGI Altix XE v březnu 2007 a jejich cena bude začínat na méně ne 3500 USD za uzel. Více informací získáte zde.
IT Systems podporuje
Formulář pro přidání akce











