facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 15. 10. 2012

Setkání českých a mezinárodních ICT firem v San Francisku

V úterý 9. 10. 2012 se v kalifornském San Francisku uskutečnilo setkání představitelů českých a mezinárodních technologických firem za účelem prohloubení vzájemných vztahů, navázání kontaktů a výměny zkušeností. Akci uspořádala organizace BayCzech Pro s podporou agentury CzechInvest a právní firmy Squire Sanders. Večerem provázela zakladatelka BayCzech Pro, Barbora Calaba. Nathan Gold, renomovaný kouč prezentačních dovedností zaujal hosty přednáškou "Jak upoutat pozornost publika během prvních třiceti vteřin." Čestné přivítání přijali generální konzul v Los Angeles Michal Sedláček, honorární konzul v San Francisku Richard Pivnicka, Roman Horáček, ředitel pro západní pobřeží z agentury CzechInvest a hosté z Jihomoravského inovačního centra v Brně v čele s ředitelem Jiřím Hudečkem. Hosty večera byli například Michael Neril, ředitel venture kapitálové firmy Webb Investment Network, Babak Mahdian, CEO ImageMetry, Lukáš Stibor, CEO Cleevio, Stuart Ross, CTO Sponsorfied, David Semerad, CEO UlikeIT, George Ludwig, CEO 6builder.com, právnička Zuzana Goldstein, Tom Gaynor Counsel Squire Sanders, Tom Kent VP of Marketing Vyama nebo PhD student Stanfordské univerzity Rene Morkos.Profesionální komunita BayCzech Pro (www.bayczechprofessionals.com) byla založena v Silicon Valley v roce 2010 za účelem propojení české a mezinárodní technologické komunity. Aktuálně má přes 250 členů a její popularita neustále narůstá.

 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

Helios
- inzerce -