eWay
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 5. 4. 2012

Servodata jmenovala ředitele divize Disti

Do funkce ředitele divize Disti společnosti Servodata byl jmenován Vladimír Michálek. Jeho hlavním úkolem v nové funkci bude další rozvoj obchodu s řešeními EMC pro ukládání a správu dat na českém trhu. Vladimír Michálek působí ve společnosti Servodata od roku 2011, před svým jmenováním do funkce ředitele divize Disti měl jako Account Manager na starost významné zákazníky v oblasti distribuce produktů pro ukládání a správu dat. V minulosti pracoval Vladimír Michálek ve společnostech Eurotel Praha, Telefónica Czech Republic a České radiokomunikace, v pozicích odpovědných za prodej služeb nejvýznamnějším firemním klientům. Vladimír Michálek vystudoval Mezinárodní vztahy a Evropská studia na Metropolitní univerzitě v Praze. Během své práce ve společnosti Servodata získal rovněž certifikaci EMC Advanced Sales Accreditation. Vladimír Michálek hovoří anglicky a rusky, je ženatý a má dvě dcery. Mezi jeho záliby patří golf, tenis nebo squash, z kultury především divadlo a film. 
Helios
  

- Inzerce -

Úsměv namísto podpisu a robot na místě prodavače

IT Systems 11/2020V novém vydání IT Systems se věnujeme trendům v digitalizaci bankovnictví a finančního sektoru, který je sice vnímán jako velmi konzervativní odvětví, ale ve vztahu k informačním technologiím patří naopak mezi ty nejprogresivnější. Tlak konkurence i nebankovních institucí a požadavky zákazníků totiž nutí celé odvětví, aby přijímalo nejnovější technologie.

  

- Inzerce -

Jak na řízení dat?

PCSBezpečnostní rizika se stále zvyšují. Tím spíš, že mnoho zaměstnanců díky současné situaci přešlo na práci z domova. Důraz na problém zabezpečení potvrzují i tři poslední studie nezávislé analytické společnosti Gartner.