Acronis
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 8. 3. 2012

Seminář o řízení vztahů se zákazníky

aneb 5 tipů, jak přilákat nové zákazníky

Společnosti Logic point a Microsoft pořádají 14. března 2012 seminář „Řízení vztahů se zákazníky je páteří každé firmy aneb 5 tipů, jak přilákat nové zákazníky“. Na  semináři se dozvíte, jak být v oblasti marketingu a prodeje efektivnější a zvýšit tržby, jak řídit obchodní činnost a marketingové kampaně,jak sdílet informace v rámci týmů i jak vybrat správnou cílovou skupinu.


Úspěšné řízení vztahů se zákazníky zahrnuje jasnou strategii, tomu odpovídající procesy a softwarovou podporu. Na semináři účastníci také uvidí praktickou ukázku, jakým pomocníkem je moderní, profesionální softwarový systém - Microsoft Dynamics CRM jako platforma pro CRM řešení a další obchodní aplikace. Novinkou bude i jeho propojení na reportingový systém GoodData, což umožňuje získat nový pohled na data a odhalit netušené souvislosti.

Seminář se koná 14. 3. 2012 od 9:00 do 13:00 ve společnosti Microsoft, BB Centrum, Vyskočilova 1461/2a, Praha 4. Registrovat se můžete na www.logicpoint.cz/nase-akce. Účast je bezplatná.

Mediálním partnerem akce je časopis IT Systems.


 
Inzerce
  

- Inzerce -

Odhalte budoucnost IT

RedHatNenechte si ujít jedinečný open source event, který se po čtyřech letech vrací do Česka v netradičním formátu.

  

- Inzerce -

PLANTOUR Mobile

DIGITECHKaždý z nás se již setkal s kurýrem, který nám doručoval balíček. Ale řekněme si, kdo z nás věnoval pozornost malému přístroji, který má kurýr při ruce? Proč ho sebou má a k čemu ho používá?