facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 18. 3. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

Security in Cloud Experience Day 2022

Cloud poskytuje komplexní platformu pro vývoj a prostředí pro běh aplika­cí. Stává se proto častým cílem ransomwarových útoků, které chtějí napáchat co nejvíce škod. Jak ochránit uživatele, skupiny uživatelů i klientskou platformu? A co všechno obnáší zavedení principu nulové důvěry? Právě na ttyo otázky se zaměří jarní online konference VMware Experience Day, která proběhne 29. března.Na online technickém semináři se experti společnosti VMware budou věnovat tématu zabezpečení, a to nejen v cloudu. Jak prostřednictvím přístupu Passwordless nastoupit na cestu vedoucí k Zero Trust popíše Senior Solution Engineer Michal Minařík. Rozšířením tohoto přístupu od klienta až po hostované aplikace a směřováním NSX 3.2 k dalším Zero Trust platformám provede Lead Solution Engineer Ondřej Číž. O zabezpečení aplikací v kontejnerech pod Kubernetes bude hovořit Solution Engineer Manager Tomáš Michaeli a chybět nebude ani zástupce partnera VMware – vystoupí Petr Dostálek, Business Development Manager ze společnosti DPDC.

Security in Cloud Experience day 2022 se koná v úterý 29. března od 9:30. Detailní informace, program a registrační formulář naleznete na internetových stránkách akce.

Účast na online konferenci je zdarma.

Security in Cloud Experience Day 29.03.2022


 
  

- Inzerce -

Panasonic PressIT360

Nové řešení pro videokonference, které usnadňuje spolupráci na dálku


S cílem podpořit nové způsoby spolupráce z kanceláře i z domova představila společnost Panasonic nové řešení pro videokonference a hybridní schůzky. Každý si už jistě vyzkoušel, jak obtížné a náročné může být jednání na dálku.

  

- Inzerce -

ERP systém pro laboratorní techniku

Česká společnost Lavat vyrábí a dodává přesné strojírenské součás­ti nebo výrobky z oboru laboratorní a vakuové techniky. Optimalizovat firemní procesy a zvyšovat efektivitu práce zaměstnanců jí pomáhá řešení Helios iNuvio z produkce Asseco Solutions.