facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 14. 1. 2011

Sabris získal majoritu ve firmě SYCONIX

Společnost Sabris, poskytovatel IT řešení a služeb se zaměřením na platformu SAP a její integraci, odkoupila majoritní podíl společnosti SYCONIX, dodavatele řešení a služeb v oblasti správy dokumentů, sdílení informací a podpory firemních procesů na platformě Open Text a Microsoft. Cílem spojení obou společností je dosažení růstu a výrazného podílu na trhu v oblasti dodávaných služeb systémové integrace. Konkrétně v oblasti ECM (Enterprise Content Management) plánují společnosti svůj tržní podíl během tří let zdvojnásobit. Sabris od spojení očekává naplnění své růstové strategie a potvrzení své pozice na poli dodávek IT služeb. Posiluje tak svou roli systémového integrátora, který může z hlediska know-how vlastních zaměstnanců, nabytých referencí a získaných kompetencí nabídnout komplexní služby i těm největším zákazníkům.Toto spojení naplňuje dlouhodobé strategické cíle obou společností, pomáhá jim navzájem doplnit portfolia nabízených služeb a díky tomu poskytovat ještě vyšší přidanou hodnotu dodávaných řešení, rozšířit regionální pokrytí a nadále zlepšovat kvalitu poskytovaných služeb. Oba partneři také získají na českém a slovenském trhu unikátní kompetence pro řešení problematiky správy dokumentů, a to primárně v těch společnostech, které již využívají řešení SAP.

 

Společnost Sabris tímto krokem rozšířila své portfolio o oblast ECM a je rozhodnuta vedle poskytování řešení s orientací na platformu SAP a její integraci, která doposud činila významnou část obratu firmy,nadále rozšiřovat své činnosti v oblasti komplexní systémové integrace a na poskytování dalších forem služeb jako jsou outsourcing, rozšiřování centra sdílených služeb či platby vázané na realizované transakce.

 

V této chvíli zůstávají obě společnosti právně samostatnými subjekty, včetně původního složení vrcholového vedení. Štěpán Pšenička bude i nadále plnit funkci ředitele společnosti SYCONIX a zároveň se stává členem managementu společnosti Sabris. Generálním ředitelem společnosti Sabris zůstává i nadále Vladimír Sýkora.


 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -