facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 22. 12. 2005

Růst tržeb za úložný software IBM

Společnost IBM oznámila, že v segmentu úložného softwaru již druhé čtvrtletí v řadě dosáhla dvouciferného růstu tržeb. Vyplývá to z poslední čtvrtletní zprávy IDC o prodeji softwaru pro správu úložných systémů. IBM podle zprávy IDC dosáhlo ve třetím čtvrtletí roku 2005 nejrychlejšího meziročního růstu celosvětových tržeb z prodeje softwaru pro správu úložných systémů mezi třemi největšími dodavateli úložného softwaru. Dosáhlo dvojnásobku růstu EMC. Růst IBM zároveň přesáhl růst segmentu jako celku.

 
  

- PR -

Transformace bankovnictví a pojišťovnictví v éře umělé inteligence

Umělá inteligence se stala hy­ba­te­lem digitální revoluce ve finančním sektoru. Přináší bezprecedentní možnosti automatizace, personalizace služeb a optimalizace rizik. Přestože potenciál AI je enormní, jen malá část bank má připravenou komplexní strategii pro její implementaci.

  

- PR -

Jak zajistit vzornou docházku u zaměstnanců v terénu?

Díky digitalizované evidenci do­cház­ky, která snižuje admi­ni­stra­tiv­ní zátěž personalistů a eliminuje nepoctivé praktiky zaměstnanců, můžete ušetřit až statisíce korun ročně. Pozdní příchody, dřívější odchody, půjčování kartiček nebo čipů, falešné přesčasy nebo evidence příchodu či odchodu na nesprávném místě — to vše se negativně projeví na výši vašich mzdových nákladů.