facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 2. 2. 2021 - Zdeněk Gric

Výkonné ruční čtečky čárových kódů OMRON V410-H

Nová řada ručních čteček čárových kódů OMRON V410-H představuje výkonné, kompaktní a snadno použitelné řešení pro různé možnosti použití. Díky algoritmům, které snadno zachytí náročné kódy, včetně přímo tištěných značek (DPM) a ultrakompaktních symbolů, poskytují tři modely této řady – XD, SR a HC – řešení pro sledovatelnost v celé průmyslové výrobě. Model SR se vyznačuje vysokým rozsahem čtení, zatímco model HC je určen pro vědecké obory a nemocniční prostředí.Model V410-H pracuje na platformě WebLink společnosti OMRON a všechny tři verze nabízejí intuitivní konfiguraci přes rozhraní WebLink PC a nástroj pro sledování doby provozu, který funguje s libovolným zařízením s podporou systému Windows. Platforma WebLink umožňuje exportovat snímky jako soubory do počítače, přizpůsobit výstup dat před zveřejněním a po něm a uložit nebo obnovit konfigurační soubory čtečky čárových kódů. To umožňuje jednoduché klonování konfigurace čtečky na více těchto zařízení.

Díky senzoru s vysokým rozlišením, bleskovému dekódování, snímacím rozsahům, které sahají od kontaktu až po 1,1 metru, a schopnosti dekódovat většinu symbolů 1D, 2D a DPM pomáhá model V410-H obsluze rychle pracovat a vyhnout se chybným interpretacím. Použití v režimu prezentace s volnýma rukama může pomoci splnit požadavky na bezdotykové ovládání, zatímco chemická odolnost vůči čisticím prostředkům na bázi alkoholu zajišťuje, že čtečka vydrží časté čištění.

Kvůli aplikacím pro ruční čtení čárových kódů s požadavkem na standard IP65/67 nebo bezdrátové připojení společnost OMRON také doplňuje oblíbenou čtečku čárových kódů HS-360x nejnovějšími dekódovacími algoritmy X-Mode a aktualizovaným konfiguračním softwarem WebLink PC pod novým označením OMRON. Tento model je uveden na trh pod názvem V450-H a představuje další rozšíření produktové řady ručních čteček čárových kódů OMRON.


 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

Rostoucí nároky zákazníků nutně vyžadují změnu přístupu firem

Accenture Interactive přichází s modelem Business of Experience


Pandemie změnila struk­tu­ru všeho, co za­ží­vá­me: jak a co na­ku­pu­je­me, kdy a kde pra­cu­je­me, způsob, jakým ko­mu­ni­ku­je­me i spo­lu­pra­cu­je­me. Vzniká tak po­tře­ba za­mě­řit se na pro­duk­ty, služby, značky a jejich roli v životě zá­kaz­ní­ků i za­měst­nan­ců.

  

- Inzerce -

Kde snižují náklady firmy se správně nastavenými ERP systémy?

Tématem poslední doby se stávají úspory, které přináší společnostem správně zvolené a implementované ERP systémy. Nejde jen o často zmiňované zvýšení efektivity výroby nebo zlepšení poskytované služby. Podnikové systémy přináší i spoustu skrytých úspor v nákladech.

Helios
- inzerce -