facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 19. 7. 2005

Rozšíření portfolia autorizovaných distributorů Xeroxu

Společnost Xerox Czech Republic oznámila, že s platností od 1. července došlo ke změnám v systému distribuce produktů Xerox přes autorizované distributory, konkrétně k rozšíření jejich produktového portfolia. Změny se týkají všech autorizovaných distributorů Xeroxu v České republice – tj. společností PS-Pro, eD’system Czech a Tech Data Distribution.

PS-Pro přechází na distribuci celého portfolia Xerox produktů. To sestává z černobílých laserových tiskáren formátu A4 – A3, barevných laserových a LED tiskáren formátu A4 – A3 a zároveň z černobílých a barevných multifunkčních zařízení formátu A4 – A3 společně se spotřebním materiálem.
eD’system Czech rozšiřuje své portfolio produktů Xerox o barevné tiskárny formátu A4 – A3 a odpovídající spotřební materiál.
Tech Data Distribution rozšiřuje své portfolio produktů Xerox o barevné tiskárny formátu A4 – A3 a příslušný spotřební materiál.

 
  

- PR -

Od tabulek k centralizovanému systému řízení výroby

Implementace ERP Vision zefektivnila využití výrobních dat


modV současné době je poměrně běžným požadavkem společností, které implementují ERP systém, vyřešení podpory řízení některých klíčových procesů. S přípravou takových řešení je obvykle spojeno nejvíce práce na projektu implementace. Na začátku často bývá představa ideálního stavu, ale chybí detailní pohled včetně uvědomění konkrétních datových toků. Popravdě ani není v silách zákazníků tyto detaily zpracovat. 

  

- PR -

50(v)tipů paní Teskové #2: SIEM aneb jak se z logů dělá příběh a z příběhu varování

Teskalab LogoV minulém díle jsme si povídali o tom, co je to log management a proč je důležitý. Je to takový základ IT hygieny. Něco jako kartáček na zuby pro vaše IT. A řekněme si na rovinu, žádná velká zábava s ním není, ale zkuste to měsíc bez něj a líbit se vám to nebude. Dneska ale půjdeme o krok dál. Protože když už máte logy, je čas se na ně nejen dívat, ale také s nimi pracovat. A to se nejsnáze dělá tak, že se jim naučíte rozumět. Dovolte mi, abych vám představila dalšího hrdinu kybernetické bezpečnosti: SIEM.