facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 12. 9. 2005

Rodina Euro Media SK se rozrostla

Cerovsky_EuroMediaDistribution2.jpgSpolečnost Euro Media SK, distributor v oblasti informačních technologií, oznámila, že významně rozšířila svou působnost i na území ČR, a to prostřednictvím své dceřiné společnosti Euro Media Distribution s pobočkami v Praze a Ostravě. 
„Díky tomu, že Euro Media Distribution má za sebou tak významného a silného hráče, jakým je Euro Media SK, tak budeme nyní moci kromě stávajících produktů nabídnout svým zákazníkům i kompletní sortiment této společnosti,“ řekl Jozef Cerovský, ředitel Euro Media Distribution.Dodavatelům IT tak dnes může Euro Media SK nabídnout lepší pokrytí území SR a ČR. Kromě dvou nových zastoupení v ČR má i tři obchodní místa na Slovensku, konkrétně v Bratislavě, Žilině a Košicích. Odběratelům je k dispozici bohatý sortiment výpočetní techniky, periferií, spotřebního materiálu, počítačových doplňků a příslušenství a v neposlední řadě paměťových médií. To vše od nejvýznamnějších výrobců v daných oblastech.


 
  

- Inzerce -

ERP pro digitalizaci projektově orientovaných společností

Projektově orientované společnosti se často musí potýkat s těžko předvídatelnými změnami. Ať už to jsou změny v dodávkách materiálu, poptávce nebo reakce na vydaná opatření a regulace. Změna však nemusí nutně znamenat ztrátu, zpomalení dodávky nebo nemožnost vyjít zákazníkům vstříc. Změnu můžete vnímat i jako příležitost a věřte, že digitalizace je jedním ze základních předpokladů úspěšného využití příležitostí, které trh nabízí.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -