Acronis
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 20. 7. 2020 - Zdeněk Gric

Rockwell Automation doplňuje své portfolio průmyslových počítačů

Společnost Rockwell Automation oznámila uvedení na trh řady VersaView 6300, rodiny průmyslových počítačů Allen-Bradley, která bude k dispozici od srpna 2020. Zahájení výroby řady VersaView 6300 následuje po akvizici společnosti ASEM v květnu 2020 a představuje značné rozšíření nabídky firmy v oblasti průmyslových PC (IPC), rozhraní člověk–stroj (HMI) a bezpečných řešení pro vzdálený přístup průmyslového IoT.Touto akvizicí společnost Rockwell Automation rovněž získala špičkové centrum excelence pro R&D a výrobu v Itálii a možnost nabídnout svým zákazníkům po celém světě vysoký stupeň konfigurovatelnosti a možnost úpravy dle individuálních požadavků. Výrobky jsou speciálně navrženy tak, aby vydržely podmínky průmyslového prostředí, včetně omývání v potravinářství a biologických vědách.

První nové produkty, které budou k dispozici, obsahují širokou nabídku monitorů, krabicových a osobních počítačů, tenkých klientů a produktů pro vzdálené připojení. V příštím roce budou přidány další nové varianty produktů a opcí, které prohloubí nabídku společnosti Rockwell Automation v oblasti průmyslových počítačů.

VersaView 6300 je součástí řešení Rockwell Automation pro IIoT výpočetní techniku, která dodává průmyslová IoT data tam, kde dochází k rozhodování v chytrých zařízeních, na strojích a v celém závodě. VersaView 6300 pomáhá zvyšovat produktivitu a efektivitu v Connected Enterprise, zejména v místě vizualizace a agregace dat.

Produktová řada VersaView 6300 umožní společnosti Rockwell Automation vyhovět rostoucím nárokům na technologii IPC, včetně nabídky vysoce škálovatelných PC panelů (jako je VersaView 6300P), které poskytují výrobcům strojů větší flexibilitu v tom, co lze sledovat a spravovat z obrazovky. Vzhledem k tomu, že tencí klienti navíc začínají představovat atraktivnější, bezpečnější a účinnější způsob doručování obsahu v počítačové serverové architektuře, nabízejí Thin Clients Ready VersaView 6300T v rámci ekosystému Rockwell Automation řadu alternativních řešení. Prostřednictvím vysoce konfigurovatelných boxových PC (VersaView 6300B) a produktů pro vzdálený přístup završujících počáteční fázi uvádění na trh, dokázala společnost Rockwell Automation rychle vybudovat širokou nabídku prvotřídního IPC hardwaru doplňující její renomované softwarové portfolio.


 
Helios
  

- Inzerce -

Další a další firmy přechází na skladové systémy v cloudu

Šetří jim to čas i peníze


GRiTFi­nanč­ní ús­po­ra 100 000 Kč hned po prv­ním mě­sí­ci fun­go­vá­ní. Okam­ži­té sní­že­ní poč­tu chyb­ných ob­jed­ná­vek o 60 %. Zrych­le­ní vy­chys­tá­ní ob­jed­ná­vek z pů­vod­ních dva­nác­ti na 2 ho­di­ny. I ta­ko­vé jsou pří­bě­hy fi­rem, kte­ré přeš­ly na skla­do­vý sys­tém (WMS) v clou­du.

  

- Inzerce -

Vzdálený monitoring a správa se SolarWinds RMM od ZEBRA SYSTEMS

Zebra SystemsPodle společnosti Forbes patří poskytování IT služeb typu „as-a-service“ mezi pět nejdůležitějších technologických trendů příštích 12 měsíců. S neustávající pandemií COVID-19 a nutností sociálního odstupu cítí IT firmy silný růst poptávky po cloudových IT službách. Společnost ZEBRA SYSTEMS jim vychází vstříc nabídkou SolarWinds RMM, jedním z nejlepších produktů dostupných na trhu, včetně možnosti jeho nezávazného vyzkoušení.