- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (32)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (77)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (38)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (70)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řešení pro logistiku (45)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)
Tematické sekce
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údržby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tiskBranžové sekce
![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
| ||
Partneři webu
Aktuality -> IT Business - 7. 7. 2025 - redakce
Řízení společnosti ANECT převzal Filip Winkelhofer
Česká technologická společnost ANECT, dodavatel řešení v oblasti IT infrastruktury a kybernetické bezpečnosti, po devíti letech mění své vedení. Řízení společnosti převzal Filip Winkelhofer, zkušený manažer s rozsáhlou praxí z vedení firem na českém i mezinárodním trhu. Na pozici předsedy představenstva je jeho hlavním cílem posílit orientaci na potřeby zákazníků.

ANECT klade důraz na zvyšování přidané hodnoty svých služeb, a ve spolupráci s partnery se proto ještě více zaměří na poskytování řešení vycházejících z konkrétních potřeb zákazníků v oblasti technologického rozvoje a kybernetické bezpečnosti.
„Těším se, že vytvoříme prostředí, kde moderní technologie pomáhají zákazníkům uspět, a to nejen dnes, ale i v budoucnu. Věřím, že nové zkušenosti a pohledy přinesou ANECTu energii a posílí důvěru zákazníků, že mají po svém boku spolehlivého partnera, který rozumí jejich výzvám i cílům,“ uvedl Filip Winkelhofer, nový předseda představenstva společnosti ANECT.
Současně se změnou na pozici předsedy představenstva nastoupil Daniel Nevařil na pozici Business Development Director. Přináší do ANECTu obchodní zkušenosti a strategický pohled na rozvoj. Tým managementu posílil také Ondřej Krátký jako Business Excellence Manager. Jeho cílem je zvýšit interní efektivitu a kvalitu procesů napříč organizací.
Časopis IT Systems / Odborná příloha
Kalendář akcí
Formulář pro přidání akce
RSS kanál
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
| 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
| 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
| 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
| 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
IT Systems podporuje
Formulář pro přidání akce








