Aktuality -> IT společnost - 27. 8. 2012

Řízení projektů a kapacitní plánování

Pozvánka na odborný seminář v Praze

Společnost Benchcom, člen SPŘ a CACE zve odbornou veřejnost na pátý odborný seminář na aktuální téma: řízení projektů a kapacitní plánování. Půldenní seminář se uskuteční dne 9. října 2012 od 9.00 do 13.00 hodin v budově ČSVTS (místnost 315) na Novotného lávce 5 v Praze a bude se věnovat otázkám:



 

 

  • „Best Practice“ v oblasti řízení zdrojů a kapacitního plánování
  • Jak efektivně spojit řízení projektů a zdrojů?
  • Jak jednoduše získat přehled o volných zdrojích v celé organizaci?
  • Jak v reálném čase sledovat vývoj projektu porovnáním plánu se skutečností?
  • Jak se (ne)vytížení zaměstnanců projeví na ziskovosti projektů?
  • Jak aktivně zapojit zaměstnance do procesu plánování a provádění změn projektů?
  • Prezentace případové studie “Řízení projektů a zdrojů v Arcadis Geotechnika”
  • Jaké jsou obvyklé příčiny a důsledky přetížení pracovních zdrojů?

Součástí semináře budou i praktické ukázky práce se systémem PeoplePlanner, který představuje ojedinělý nástroj nabízející plné a jednoduché provázání kapacitního a projektového plánování. Každý účastník semináře obdrží zkušební instalaci produktu MaconomyPeoplePlanner 3.1.

Protože kapacitu sálu je omezená, prosí pořadatelé o potvrzení účasti a zaslání kontaktních údajů na adresu barbora.dvorakova@benchcom.cz.

Podrobnosti o akci a pokyny k registraci naleznete v pozvánce na www.benchcom.cz.


 
  

- PR -

ERP jako strategický nástroj růstu,

ne jen nutné zlo


Zavedení nového ERP systému je pro mnoho firem nutnost, kterou odkládají, jak jen to jde. Obava z komplikací, vysokých nákladů a narušení běžného provozu je pochopitelná. Co když vám ale řekneme, že ERP nemusí být jen „nutné zlo", ale může se stát motorem vašeho růstu?