facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 29. 9. 2023 - Ing. Lukáš Grásgruber

Registrace na KPMG Data Festival jdou do finále. Neváhejte a zajistěte si svá místa!

Data Festival #06Už jen pár dní se můžete registrovat k účasti na workshopech a přednáškách, které proběhnou v rámci KPMG Data Festivalu. Celodenní akce pro datové nadšence se koná v pátek 6. října od 9 do 18 hodin v Rajské budově Vysoké školy ekonomické v Praze a vstup na všechny části programu je zdarma.Registrace probíhají prostřednictvím platformy Happenee na bit.ly/DF_Registrace. Hlavními firemními partnery Festivalu se letos staly společnosti KPMG, ŠKODA Auto, Komerční banka a ČSOB. Kromě více než 55 přednášek a workshopů se v rámci Festivalu uskuteční také dvě panelové diskuze. V první z nich odhalí svá „Tajemství datového podsvětí“ hlavní partneři Festivalu, druhá se zaměří na datové podsvětí bank.

Na Data Festival vás zve vzdělávací platforma Data a Business VŠE ve spolupráci s FIS VŠE a podnikatelským akcelerátorem xPORT VŠE Business Accelerator.

Více informací najdete na webu: www.kpmgdatafestival.cz.


 
  

- PR -

Cloudová strategie při výpadku datacentra

V dnešní digitálně propojené éře se společnosti stále více spo­lé­ha­jí na kontinuální a bez­pro­b­lé­mo­vý provoz svých IT systémů. Paralela s diamantovým dolem je zde více než přiléhavá. Stejně jako jakýkoliv výpadek v těžbě diamantů znamená obrovské finanční ztráty, tak jakýkoliv výpadek IT infrastruktury může mít pro firmu katastrofální důsledky.