facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 27. 9. 2012

Red Hat jmenoval marketingového ředitele

Red Hat jmenoval Ondřeje Marka novým marketingovým ředitelem pro Východní Evropu, Rusko a region CIS. Ondřej Marek na nové pozici zúročí své znalosti IT trhu a více než 16 let zkušeností s marketingem IT firem. Na pozici vystřídal Věru Petrtýlovou, která má nyní na starost marketing zaměřený na řešení pro zálohování a ukládání dat a Enterprise Linux ve společnosti Red Hat v regionu EMEA. Ondřej Marek dříve působil ve společnosti Citrix Systems, kde téměř 10 let zodpovídal za marketing v regionu Východní Evropy a plánování a realizaci efektivních marketingových kampaní. Než nastoupil do Citrix Systems, působil 8 let ve společnosti Oracle, kde byl poslední 3 roky zodpovědný za dohled na marketingem ve všech zemích v regionu EMEA. 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

Helios
- inzerce -