facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 18. 12. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

QI GROUP uspěla v celostátní soutěži Rodinná firma roku

Jiří Melzer, QI GROUPSpolečnost QI GROUP, která vyvíjí informační systém QI, získala letos třetí místo v soutěži Equa bank Rodinná firma roku v kategorii Malá firma. Prestižní a již tradiční soutěž, kterou zaštiťuje Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, se letos uskutečnila podeváté.Ocenění pravidelně uděluje odborná porota složená z pořadatelů, partnerů, univerzitní platformy a zástupců Ministerstva průmyslu a obchodu. Vyhodnocení probíhá na základě různých kritérií: zohledňuje jak ekonomické ukazatele, tak zapojení ve sféře společenské odpovědnosti, přispění k zaměstnanosti v regionu i rodinné vazby ve firmě.

„Pokud příbuzní táhnou za jeden provaz, je to velká výhoda. Proto si velmi vážím podpory rodiny i zaměstnanců, se kterými zvládám společnost dál rozvíjet,“ říká Jiří Melzer st., majitel a spoluzakladatel oceněné firmy.

Společnost QI GROUP byla založena v roce 2000 pod původním názvem DC Concept a. s. Od počátku se zabývá vývojem komplexního firemního informačního systému QI, se kterým pracuje cca 35 000 uživatelů z přibližně 1 000 firem.


 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

ERP pro digitalizaci projektově orientovaných společností

Projektově orientované společnosti se často musí potýkat s těžko předvídatelnými změnami. Ať už to jsou změny v dodávkách materiálu, poptávce nebo reakce na vydaná opatření a regulace. Změna však nemusí nutně znamenat ztrátu, zpomalení dodávky nebo nemožnost vyjít zákazníkům vstříc. Změnu můžete vnímat i jako příležitost a věřte, že digitalizace je jedním ze základních předpokladů úspěšného využití příležitostí, které trh nabízí.

Helios
- inzerce -