Aktuality -> IT Business - 26. 1. 2017

První ročník konference G2B TechEd se blíží

Již za necelé dva týdny proběhne v Brně první ročník nové konference Počítačové školy Gopas G2B TechEd. Program naplněný novými a užitečnými informacemi od předních IT odborníků z České republiky i ze zahraničí bude zahrnovat 22 přednášek, které budou souběžně probíhat ve dvou tematicky zaměřených sálech – ShowIT Hall a DevCon Hall. Konference se uskuteční ve dnech 6. - 7. února 2017 v Courtyard by Marriott v Brně. Účastníky čeká kromě novinek a budoucích trendů v oblasti produktů společnosti Microsoft také řada dalších témat – business inteligence, cloudové aplikace, big data, licencování, internet věcí a v neposlední řadě i IT bezpečnost.



„Tlak na vzdělávání IT odborníků je stále větší. Aby ve svém oboru uspěli, potřebují udržet krok s nejnovějším vývojem, na druhou stranu jde o velmi vytížené pracovníky,“ konstatuje Jan Dvořák, ředitel Počítačové školy Gopas. „Snažíme se jim proto v programu našich konferencí vždy nabídnout esenci toho, co pokládáme pro danou dobu za důležité, a do českého prostředí přenést obsahovou bohatost i atmosféru toho nejzajímavějšího, co jsme zaznamenali na odborných akcích po celém světě.“

Z programu konference G2B TechEd vybíráme například:

  • Christian Nagel: C# 7.0 – What’s new?, Creating Desktop Applications with the Universal
  • Pavel Teichman: Naboostujte Scrum - Scrum je skvělý proces umožňující firmám být flexibilní a doručovat business hodnotu takřka nepřetržitě
  • Jiří Neoral: Power BI - zkušenosti z praktického nasazení pro intradenní reporting
  • Milan Bortel: Jak admin bič na zlobivé usery našel - Kaspersky solutions
  • Ondřej Ševeček: ADFS, Windows passport a MFA ověřování pro on-premis i cloudové webové aplikace

Podrobné informace o konferenci G2B TechEd a jejím programu jsou na stránce https://www.g2bteched.cz.


 
  

- PR -

Proč je EDITEL vaší nejlepší volbou pro povinnou e-Faktúru na Slovensku?

Od 1. ledna 2027 čeká slovenské plátce DPH povinná B2B e-fakturace ve strukturovaném formátu EN 16931 (UBL/Peppol BIS 3) s doručováním přes síť Peppol. EDITEL je na změnu připraven už dnes – nabízí certifikovaný Peppol Access Point, komplexní řešení včetně archivace a hladký přechod bez zbytečných komplikací, navíc s technickou podporou 24/7.

  

- PR -

AI v ERP systému

Co v praxi funguje, jak to navrhnout a proč začít po krocích


Umělá inteligence je součástí každodenního života – od chytrých vyhledávačů přes automatické překlady až po plánování tras nebo generování obrázků. Ale co ERP systémy? Je správný čas zapojit AI právě sem? Určitě ano, ale smysluplně. Tak, aby zkrátilo cestu od otázky k odpovědi, od záměru k akci, a přitom udrželo to nejdůležitější: kontrolu, bezpečnost a auditovatelnost.