facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Komunikace a sítě - 28. 5. 2020 - Zdeněk Gric

První přepínače NETGEAR s podporou PoE++ a cloudovou správou

Společnost NETGEAR uvádí na trh první dva přepínače s podporou nejnovějšího standardu PoE++ o celkovém výkonu až 480 W. Součástí obou zařízení je cloudová správa Insight, dostupná všem uživatelům na rok zdarma.


Altair - konference

VoIP telefony, IP bezpečnostní kamery, bezdrátové přístupové body, bezdotykové senzory, dveřní zámky, LED osvětlení či POS terminály – to jsou jen některá z chytrých zařízení, která začínají tvořit pevnou součást firemního IT vybavení. S jejich rychlým nárůstem a nástupem Wi-Fi standardu AX zároveň významně roste poptávka po vysoce výkonném kabelovém PoE připojení. NETGEAR proto přichází na trh s dvojicí nových desetiportových přepínačů řady Smart Managed Pro s podporou Ultra60 PoE++ (IEEEE 802.3bt):

  • Model GS110TUP nabízí 8x PoE/PoE+ port (30 W/port), 4x PoE++ port (60 W/port), 1x 1G port bez PoE, 1x 1G optický port SFP, celkový budget PoE 240 W a vysokou variabilitu umístění – stolní, nástěnné, stropní, tyčové i rackové.
  • Model GS710TUP přináší 8x PoE/PoE/PoE++ port (60 W/port), 1x 1G port bez PoE, 1x 1G optický port SFP, celkový budget PoE 480 W a možnost umístění na stůl či do racku.

Součástí výbavy obou zařízení je řada nadstandardních funkcí ve vrstvách L2+/L3 Lite, jako např. pokročilá správa VLAN, PoE a QoS, statické routování IPv4 v L3, IGMP a MLD snooping, HCP L2 relay, Auto-VoIP VLAN, Auto-voice VLAN a Auto-video VLAN, rozšířené zabezpečení správy IPv6 či QoS a ACLD. Snadnou konfiguraci, instalaci, správu a monitoring přepínačů i celé sítě odkudkoli v režimu 24/7 zajišťuje vzdálená mobilní či cloudová správa Insight. Ta zároveň v případě neobvyklé situace okamžitě varuje majitele či IT pracovníka prostřednictvím výstražných notifikací. Na přepínače GS110TUP a GS710TUP se vztahuje kombinace doživotní hardwarové a NBD záruky a doživotní technické podpory.


 
  

- Inzerce -

Pozvánka na webinář Infor pro potravinářské společnosti

Požadavky spotřebitelů na větší inovace a transparentnost produktů, stále se zvyšující tlaky na kvalitu a dodržování předpisů, těsnější marže, příležitosti pro nové prodejní kanály a dynamická pracovní síla, to jsou jen některé z faktorů, které posouvají dynamiku trhu až do bodu, kdy výrobci potravin a nápojů musí přijmout nový přístup ke svému podnikání.