facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 19. 2. 2025

První monitor Philips s pětiletou zárukou a TCO certifikací desáté generace

Philips_34B2U3600C.jpgPhilips uvádí svůj první profesionální monitor s certifikací TCO 10. generace. Philips 34B2U3600C je 34palcový zakřivený VA displej s USB-C dokovací stanicí, který kombinuje kvalitu s udržitelností.



Philips 34B2U3600C se chlubí certifikací TCO 10. generace, která od IT produktů vyžaduje splnění celé řady vlastností ekologické, sociální a cirkulární ekonomiky. Monitor tedy splňuje přísné požadavky na udržitelnost a reaguje tak na rostoucí poptávku po šetrnějších technologiích. Vysokou kvalitu monitoru navíc dokládá pětiletá záruka a prodloužená životnost elektroniky dokáže také výrazně snížit její dopad na životní prostředí.

Philips_34B2U3600C_zezadu.jpg

Mezi hlavní vlastnosti monitoru Philips 34B2U3600C patří:

  • 34palcová zakřivená obrazovka
  • VA panel s WQHD rozlišením
  • Vestavěná USB-C dokovací stanice s výkonem 90 W
  • MultiView umožňuje současné připojení a zobrazení dvou zdrojů
  • Přepínač SmartKVM pro snadné přepínání připojených USB periferií mezi zdroji
  • Ethernetový port RJ45 pro bezpečné připojení k síti
  • Funkce SoftBlue pro větší pohodlí a ochranu zraku s certifikací TÜV Rheinland Eyesafe
  • Kompaktní stojan Ergo Base, který umožňuje nastavení výšky, naklánění a otáčení obrazovky
  • Vestavěné 5 W reproduktory

Monitor Philips 34B2U3600C bude na českém a slovenském trhu v prodeji od března 2025 za doporučenou maloobchodní cenu 11 001 Kč (439 Eur).


 
  

- PR -

11 reálných příběhů IT manažerů:

Jak zvládli SaaS, kyberbezpečnost i automatizaci


AID2025IT manažeři napříč organizacemi dnes řeší podobné výzvy: jak zvládnout přechod na SaaS, zvýšit úroveň kyberbezpečnosti, automatizovat procesy a mít přehled o IT majetku, aniž by museli zavádět složité postupy. Zajímá vás, jak to v praxi zvládají ostatní?

  

- PR -

Umělá inteligence už není pro české firmy tabu

IT Systems 5/2025V aktuálním vydání IT Systems je opět hlavním tématem umělá inteligence, která v českých firmách stále více nachází uplatnění. Potvrzují to i závěry reportu Digitalizace podniků, který vydala společnost Asseco Solutions. Jiří Hub, CEO Asseco Solutions, jej shrnul slovy, že české podniky se opřely do digitalizace a umělá inteligence už pro ně není tabu. Stále ovšem mají co objevovat, protože ze studie společnosti McKinsey vyplývá, že potenciál AI zatím využívá jen zlomek firem a její implementaci v Česku táhnou především sektory bankovnictví, pojišťovnictví a e-commerce.