Aktuality -> IT společnost - 11. 3. 2005

První den Innovate 05 shlédlo přes 500 návštěvníků

Velmi úspěšnou byla výstava INNOVATE 05 společnosti Xerox Czech Republic. Akce představila nejposlednější novinky zrozené ve společnosti Xerox a probíhala v Národním památníku na pražském Vítkově. Tato výstava byla určena nejen pro malé, střední i ty největší firmy, komerční zpracovatele i organizace veřejné správy, ale i pro příznivce kvalitních tiskových řešení z řad široké veřejnosti.

Na akci měli všichni návštěvníci příležitost shlédnout širokou škálu produktů od produkčních tiskových systémů po kancelářská multifunkční zařízení a vyslechnout celou řadu zajímavých přednášek. INNOVATE 05 umožňila všem návštěvníkům seznámit se s nejnovějšími technologickými trendy, přinesla nové možnosti práce s dokumenty, demonstrovala rychlejší a kvalitnější tisk a představila poradenské služby.

 
  

- PR -

MPSV zvyšuje kybernetickou odolnost

s VR řešením Company (Un)Hacked


Ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV) je ústředním orgánem státní správy. Kybernetická bezpečnost je pro MPSV zásadní, nebo všechny agendové systémy jsou součástí kritické infrastruktury a musí naplňovat požadavky kybernetického zákona. Odbor kybernetické bezpečnosti vedený Janem Mikuleckým spravuje rozsáhlou ICT infrastrukturu včetně kritických systémů resortu, stejně jako citlivá data milionů občanů – sociální dávky, zaměstnanost – a musí odolávat stále rostoucím hrozbám v digitálním prostoru.

  

- PR -

Co byste měli očekávat od svého dodavatele síových řešení?

Výběr správného dodavatele síových komponent může zásadně ovlivnit úspěch vašich projektů, stejně jako celkový provoz a spolehlivost vaší síové infrastruktury.