facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 5. 10. 2006

První autorizovaný obchod Apple iStyle na Moravě

Apple_otevreni_640.jpgSpolečnost iStyle otevřela 3.října 2006 v Brně v ulici Sukova 5 první obchod Apple Premium Reseller iStyle na Moravě. Apple iStyle Brno se stal prvním moravským autorizovaným obchodem, který bude nabízet kompletní portfolio produktů značky Apple na českém trhu. Spolu se slavnostním otevřením byly představeny nejnovější produkty značky Apple na českém trhu, včetně nových přehrávačů iPod. Apple iStyle Brno se stane po Apple Centru v Praze druhým největším obchodem s produkty značky Apple v České republice.

Apple Premium Reseller je koncept obchodů Apple, které provozuje třetí strana a postupně nahrazuje stávající obchody Apple Center. Do budoucna budou fungovat pouze dva typy obchodů autorizovaných společností Apple. Obchody, které přímo provozuje Apple Computer, nadále ponesou název „Apple Store“. Obchody provozované třetí stranou, zpravidla některým z největších dealerů na daném území, budou fungovat pod názvem "Apple Premium Reseller".

 
  

- PR -

Digitalizace účetních a HR procesů pro módní řetězec v 16 zemích

I maloobchod, i když je to tradiční obor, může využít moderní technologie k automatizaci a digitalizaci svých procesů. Díky tomu získá náskok před konkurencí i v oblasti zaměstnávání. Přečtěte si, jak interní procesy řeší maloobchodní řetězec PEPCO.

  

- PR -

11 reálných příběhů IT manažerů:

Jak zvládli SaaS, kyberbezpečnost i automatizaci


AID2025IT manažeři napříč organizacemi dnes řeší podobné výzvy: jak zvládnout přechod na SaaS, zvýšit úroveň kyberbezpečnosti, automatizovat procesy a mít přehled o IT majetku, aniž by museli zavádět složité postupy. Zajímá vás, jak to v praxi zvládají ostatní?