- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (33)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (78)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (39)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (71)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řešení pro logistiku (45)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údržby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tisk| Přihlaste se k odběru newsletteru SystemNEWS, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | |
Prozeta získala certifikaci Cisco IoT Authorization Partner
Česká technologická společnost Prozeta získala certifikát “IoT Authorization Partner” společnosti Cisco Systems. Jeho získáním prokázala personální zajištění a technickou kvalifikaci pro realizaci IoT projektů. Prozeta je první společností ve střední a východní Evropě, která splnila podmínky pro získání této certifikace. Kromě stanoveného počtu zaměstnanců, kteří mají zkušenosti s dodávkami IoT řešení, bylo také také nutné, aby absolvovali školení a splnili příslušné zkoušky.

Prozeta poskytuje technologie, vývojové a implementační služby pro řešení IoT projektů na klíč. Přináší zákazníkům možnost využití nejnovějších technologií, zkrácení doby nutné pro uvedení projektu do provozu a snížení rizik vývoje. Své služby nabízí především prostřednictvím systémových integrátorů, výrobců technologií či dodavatelů technologických celků. Orientuje se především na senzorická řešení, vzdálený monitoring zařízení včetně predikce poruch a na další aplikace, které vyžadují garantovanou kvalitu služeb.
„Naše produkty jsou kompatibilní s produkty Cisco a jejich spojením je možné nabídnout zákazníkům zcela unikátní řešení. Uvedená certifikace a partnerství v oblasti IoT nám rozšiřuje technologické i obchodní možnosti u našich zákazníků. Oblast IoT se stává důležitým pilířem dalšího směřování naší firmy. Získání uvedené certifikace byl tedy jen další logický krok”, říká David Čermák, technický ředitel společnosti Prozeta.
Formulář pro přidání akce
| 18.2. | Webinář: AI pro firemní procesy: bezpečnost na prvním... |
| 25.2. | ICT snídaně: Jak zmodernizovat firmu pomocí „context... |
| 26.2. | Kyberbezpečnost v IT bez strašení: kde začít? |







