facebook
Aktuality -> IT Business - 20. 1. 2020 16:00

Prozeta obhájila certifikaci Cisco IoT Authorization Partner

partnerstvíSpolečnost Prozeta obhájila certifikát „IoT Authorization Partner“ společnosti Cisco Systems, který loni získala jako vůbec první partner Cisco ve střední a východní Evropě. Prozeta, která se dlouhodobě zaměřuje na oblast IoT a cloudových řešení, tak opět splnila náročné požadavky kladené společností Cisco na odborný tým a technickou kvalifikaci partnera.IoT Authorization Partner musí mít stanovený počet zaměstnanců se zkušenostmi s dodávkami IoT řešení, absolvoval odborná školení a složil požadované zkoušky. Uvedená certifikace tak garantuje, že vyškolení IoT odborníci disponují potřebnými znalostmi široké škály technologií a dokáží poskytovat komplexní služby v oblasti IoT řešení.

Prozeta poskytuje technologie, vývojové a implementační služby pro řešení IoT projektů na klíč. Své služby nabízí prostřednictvím systémových integrátorů, výrobců technologií či dodavatelů technologických celků. Zaměřuje se především na senzorická řešení, vzdálený monitoring zařízení včetně predikce poruch, sběr dat a další aplikace, které vyžadují garantovanou kvalitu služeb.


 
Atos
  

- Inzerce -

Při testování nových vozů pomáhá Samsung Knox: příručka, navigace i určování polohy v jednom

SamsungBezpečnostní platforma Samsung Knox sehrála výraznou roli při představování Škody Karoq. Knox Configure a Knox Manage pomohly připravit stovky vozů pro dovozce a obchodníky.

  

- Inzerce -

S obrovským nárůstem dat by mohla pomoci umělá inteligence

LenovoO chytrých technologiích, IoT zařízeních a umělé inteligenci (AI) slýcháme poměrně často v nejrůznějších souvislostech. Pomalu ale jistě pronikají nejen do našich soukromých životů, ale také do fungování ve firmách. Málo se už ale mluví o jejich počtech a také o množství dat, která tato zařízení produkují. Obě hodnoty přitom neustále rostou.