facebook
Aktuality -> Hardware - 21. 10. 2019 6:00

Program Getac Select nabízí předkonfigurované sady odolných zařízení

GetacSpolečnost Getac, která se již od svého vzniku specializuje na odolné notebooky, tablety a mobilní zařízení pro využití ve výrobě a logistice, ale také v armádě, policii apod., nyní spouští program Getac Select, v jehož rámci nabízí balíčky sestávající z předkonfigurovaného hardware, vhodného software, příslušenství a služeb.Každý balíčků v rámci služby Getac Select je vytvořen na míru určitému odvětví jako jsou průmyslová výroba, veřejné služby, doprava a logistika, těžba přírodních surovin či energetika. Jednotlivá řešení přímo vychází ze zpětné vazby zákazníků v daném oboru.

Program Getac Select je přínosem nejen pro koncové zákazníky, ale samozřejmě i pro distribuční partnery Getac, kterým usnadňuje identifikaci a doporučování správných řešení pro konkrétní zákaznická využití. Jednotlivé součásti balíčků včetně komponentů třetích stran společnost Getac pečlivě testuje, takže si distributoři i jejich zákazníci mohou být jisti kvalitou a vzájemnou kompatibilitou.Příkladem balíčku, které je nabízen v rámci programu Getac Select, může být řešení pro vysokozdvižné vozíky a podobnou manipulační techniku. Jeho základem je odolný tablet Getac F110, ke kterému je dodávána celá sada potřebných úchytů a příslušenství, stejně jako vhodný software, v tomto případě jde například o aplikaci Driving Safety Utility a nezbytný Getac’s Device Management Software (GDMS), který umožňuje dálkově monitorovat technický stav a funkčnost zařízení, a předcházet tak závadám. 
EDU Trainings IT školení
  

- Inzerce -

Pomáháme zákazníkům ochránit jejich data

říká Igor Cejkovský, produktový manažer Synology


Igor CejovskySpolečnost Synology patří celosvětově mezi lídry na trhu síťových úložišť a snaží se prosadit také nabídkou routerů a dalších síťových zařízení. Jak se této značce daří na našem trhu a jaké novinky připravuje na další rok, jsme se zeptali pana Igora Cejkovského, který působí ve společnosti Synology na pozici produktového manažera.

  

- Inzerce -

Bezpečné propojení všech podnikových domén díky SD-WAN

CiscoMnoho sítí, které jsou dnes v provozu, nebylo stavěno na nároky podniků a uživatelů, které přijdou v příštích letech. Zátěž základní infrastruktury totiž neustále stoupá – potrvá-li současný trend růstu počtu koncových bodů, bude v roce 2022 na celém světě připojeno k internetu 28,5 miliardy zařízení.