facebook
Aktuality -> Hardware - 21. 10. 2019

Program Getac Select nabízí předkonfigurované sady odolných zařízení

GetacSpolečnost Getac, která se již od svého vzniku specializuje na odolné notebooky, tablety a mobilní zařízení pro využití ve výrobě a logistice, ale také v armádě, policii apod., nyní spouští program Getac Select, v jehož rámci nabízí balíčky sestávající z předkonfigurovaného hardware, vhodného software, příslušenství a služeb.Každý balíčků v rámci služby Getac Select je vytvořen na míru určitému odvětví jako jsou průmyslová výroba, veřejné služby, doprava a logistika, těžba přírodních surovin či energetika. Jednotlivá řešení přímo vychází ze zpětné vazby zákazníků v daném oboru.

Program Getac Select je přínosem nejen pro koncové zákazníky, ale samozřejmě i pro distribuční partnery Getac, kterým usnadňuje identifikaci a doporučování správných řešení pro konkrétní zákaznická využití. Jednotlivé součásti balíčků včetně komponentů třetích stran společnost Getac pečlivě testuje, takže si distributoři i jejich zákazníci mohou být jisti kvalitou a vzájemnou kompatibilitou.Příkladem balíčku, které je nabízen v rámci programu Getac Select, může být řešení pro vysokozdvižné vozíky a podobnou manipulační techniku. Jeho základem je odolný tablet Getac F110, ke kterému je dodávána celá sada potřebných úchytů a příslušenství, stejně jako vhodný software, v tomto případě jde například o aplikaci Driving Safety Utility a nezbytný Getac’s Device Management Software (GDMS), který umožňuje dálkově monitorovat technický stav a funkčnost zařízení, a předcházet tak závadám. 
  

- Inzerce -

Pozvánka na konferenci Infor Inspire Online – 21. dubna 2020

Společnost Infor srdečně zve na virtuální konferenci Infor Inspire Online, která se uskuteční 21. dubna 2020. Online konference je náhradou za událost Inspire London, jež se měla uskutečnit v konferenčním centru ExCel London, zrušenou v důsledku koronavirové epidemie začátkem března. V zájmu zdraví všech participujících proto organizujeme virtuální konferenci, na které představíme nejmodernější technologie a inovace z dílny Infor.

  

- Inzerce -

F5 zajistí vysokou dostupnost aplikací a ochrání reputaci malých i velkých firem

ALEF F5Webové i mobilní aplikace jsou klíčové pro úspěch firem v mnoha oborech. Umožňují jim fungovat, inovovat, růst. Data v nich společnosti všech velikostí a také státní organizace napojují na zákazníky nebo obchodní partnery. Když ale aplikaci ohrozí kybernetický útok, může způsobit velké škody.