facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 15. 3. 2016

Profinit oznámil personální změny

Společnost Profinit oznamuje personální změny na dvou klíčových postech. Do funkce Products and Services Director byl jmenován Bohumír Zoubek. Tomáš Krátký se jako člen vedení společnosti přesunul do role ředitele pro výzkum a vývoj. Bohumír Zoubek ve své nové funkci vede tým, který je v Profinitu zodpovědný za rozvoj strategických kompetencí a podporu obchodu při získávání klíčových zakázek. Na této pozici vystřídal Tomáše Krátkého, který nově zastává pozici Research and Development Director s důrazem na vývoj inovativních produktů společnosti určených pro globální trhy.



Bohumír Zoubek působí ve společnosti Profinit od roku 2003. Do společnosti nastoupil na pozici Junior Consultant a postupně si prošel všechny projektové role na projektech pro různé zákazníky. Od roku 2011 zastával pozici Head of Software Development, kde vedl tým podílející se na získávání významných zakázek v oblasti vývoje softwaru na zakázku. Je absolventem VUT v Brně a University of Birmingham, kde získal titul Ph.D. v oboru Computer Science. V současné době také vyučuje předmět Softwarové inženýrství pro praxi na ČVUT a Univerzitě Karlově a na související témata přednáší i na dalších předních univerzitách v České republice.

Tomáš Krátký působí v Profinitu přes jedenáct let a od roku 2013 je členem nejužšího vedení. Absolvoval ČVUT v Praze, Fakultu elektrotechnickou, kde vystudoval obor Výpočetní technika.


 
  

- PR -

iQsub Technologies díky Odoo zefektivnilo výrobu a řízení firmy

Česká společnost iQsub Technologies se specializuje na vývoj a výrobu špičkového potápěčského vybavení, včetně dýchacích přístrojů a odolných pouzder pro kamery GoPro do extrémních podmínek. Se zákazníky po celém světě a nejvyššími požadavky na kvalitu a spolehlivost potřebovala moderní a efektivní řízení svých firemních procesů.

  

- PR -

Pět způsobů, jak AI změní náš svět k nepoznání

AI_analyzuje_data-PR.jpegUmělá inteligence (AI) a strojové učení (ML) přináší už více než 10 let podnikům i výzkumníkům stále možnosti. Ať už jde o využití prediktivní analýzy k předvídání údržby zařízení, nástroje počítačového vidění, které dávají oči robotům na automatických montážních linkách, nebo digitální dvojčata sloužící k simulaci fungování továren, měst, a dokonce i celých ekonomik, seznam aplikací poháněných AI je dlouhý a stále se prodlužuje.