facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 23. 10. 2012

Profesionální MVA monitor AOC m2752Pqu

Společnost AOC uvádí nový 27“ profesionální MVA monitor s označením m2752Pqu. Tento monitor se díky svým parametrům a ergonomickým funkcím hodí na běžnou kancelářskou práci, ale i pro náročnější grafické aplikace. Monitor AOC m2752Pqu využívá pro zobrazování moderní MVA panel, takže se může pochlubit širokými pozorovacími úhly a věrným podáním barev. Díky nejnovějšímu W-LED podsvícení, vysokému kontrastu 1200:1 (typický), jasu 300 cd/m2 a odezvě 8 ms (GtG) je vhodný i pro náročnější grafické nebo CAD aplikace.K monitoru m2752Pqu lze připojit jakékoli externí zařízení. Je totiž vybavený jedním analogovým D-Sub portem, digitálním DVI-D a HDMI vstupem. Určitě potěší i Display Port. Navíc se může pochlubit softwarem Screen+, s jehož pomocí je možné rozdělit uživatelskou plochu až na čtyři samostatné panely, nebo funkcí i-Menu, díky níž je možné provést všechna nastavení pouze pomocí myši. Monitor má též zabudované reproduktory a pro připojení externího disku nebo nespočetného množství jiných zařízení i USB Hub.

 

Pro maximální pohodlí při práci je monitor vybaven ergonomickou základnou s výškově nastavitelnou polohou monitoru, funkcí PIVOT i otočným stojanem.

 

Díky nízké spotřebě elektrické energie a výrobě bez rtuti monitor vyhovuje požadavkům certifikátů, jako jsou TCO 5.0 a EPEAT Silver. Navíc program eSaver upravuje intenzitu podsvícení, čímž nejen výrazně prodlužuje životnost monitoru, ale zlepšuje tak i pohodlí při sledování a šetří elektrickou energii.


 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -