facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 16. 5. 2013

Profesionální displej NEC MultiSync P242W

Společnost NEC uvedla na trh displej NEC MultiSync P242W. Displej je určený pro použití v CAD-CAM aplikacích, ve zdravotnictví, finančnictví, v náročných kancelářských a průmyslových aplikacích nebo přesném strojírenství. Díky 150 mm výškové nastavitelnosti, stabilnímu IPS panelu, širokým pozorovacím úhlům, pokročilé NTAA, integrované rukojeti a rychle nastavitelnému stojanu je vhodný pro dlouhou a intenzivní práci. Integrovaný USB Hub (2 nahoře, 3 dole) lze použít k připojení periferních USB zařízení, jako jsou např. myš a klávesnice. Zároveň mohou být až 2 konektory přiřazeny k různým video vstupům a může být tak zobrazen obraz-v-obraze nebo obraz vedle obrazu. Displej navíc nabízí také funkci KVM switche.Každý vstup se dá nezávisle přiřadit k 3D LUT tabulce, (9x9x9) pro přesné definování jedinečného barevného prostoru, např. sRGB, stejně jako plynulé odstupňování barev pomocí 14-bit LUT.

 

DisplayPort je vybaven vestavěným uzamykatelným mechanismem, který se snadno odpojí jednoduchým stisknutím tlačítka. Podpora dlouhých kabelů a 10-bitového vstupního signálu zajišťuje vylepšenou flexibilitu použití.


 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

Kontaktní centrum 21. století – veškerá komunikace jako na dlani

DaktelaOblast multikanálových kontaktních center prošla za poslední dvě desetiletí velmi dynamickým vývojem – od jednoduchých digitálních ústředen s několika základními funkcemi až po automatické speciální systémy s umělou inteligencí a řadou chatbotů, voicebotů případně mailbotů.

  

- Inzerce -

Kde snižují náklady firmy se správně nastavenými ERP systémy?

Tématem poslední doby se stávají úspory, které přináší společnostem správně zvolené a implementované ERP systémy. Nejde jen o často zmiňované zvýšení efektivity výroby nebo zlepšení poskytované služby. Podnikové systémy přináší i spoustu skrytých úspor v nákladech.

Helios
- inzerce -