facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 2. 3. 2005

Produkty Blue Coat Systems

Společnost SOFT-TRONIK podepsala kontrakt s vedoucí společností na trhu inteligentních zařízení proxy, americkou firmou Blue Coat Systems. Blue Coat Systems je významnou světovou společností nabízející síťová bezpečnostní zařízení (secure proxy), která umožňují kontrolovat a řídit komunikaci uživatelů v prostředí internetu. Nyní budou tato špičková řešení dostupná rovněž zákazníkům v České republice a na Slovensku.

Zařízení ProxySG integrují vyspělou funkcionalitu bezpečnostních zařízení typu proxy s dalšími bezpečnostními službami, jako je kontrola obsahu komunikace, řízení komunikace v sítích P2P a ochrana před webovými viry, to vše bez vlivu na výkonnost sítě. Tato technologie umožňuje uživatelům vytvářet komplexní reporty, nastavovat a řídit bezpečnostní politiku firmy a integrovat bezpečnostní služby.

 
  

- PR -

Digitalizace účetních a HR procesů pro módní řetězec v 16 zemích

I maloobchod, i když je to tradiční obor, může využít moderní technologie k automatizaci a digitalizaci svých procesů. Díky tomu získá náskok před konkurencí i v oblasti zaměstnávání. Přečtěte si, jak interní procesy řeší maloobchodní řetězec PEPCO.

  

- PR -

Umělá inteligence už není pro české firmy tabu

IT Systems 5/2025V aktuálním vydání IT Systems je opět hlavním tématem umělá inteligence, která v českých firmách stále více nachází uplatnění. Potvrzují to i závěry reportu Digitalizace podniků, který vydala společnost Asseco Solutions. Jiří Hub, CEO Asseco Solutions, jej shrnul slovy, že české podniky se opřely do digitalizace a umělá inteligence už pro ně není tabu. Stále ovšem mají co objevovat, protože ze studie společnosti McKinsey vyplývá, že potenciál AI zatím využívá jen zlomek firem a její implementaci v Česku táhnou především sektory bankovnictví, pojišťovnictví a e-commerce.