Aktuality -> IT akce - 20. 2. 2008

Probíhá 2. ročník INDUSTRY EXPO 2008

IdunstryExpo808.jpgVe dnech 20. - 22. 2. 2008 se v areálu Incheba Expo Bratislava pořádá už 2. ročník mezinárodního průmyslového veletrhu nových technologií a inovací v strojírenství, elektrotechnice, energetice, chemickém a plynárenském průmyslu, biotechnologiích, energetické a surovinové soběstačnosti. Na ploše víc jak 2500 m2 představuje 106 vystavovatelů ze Slovenska, České republiky, Německa, Turecka, Rakouska a Polska nejnovější trendy a tendence v daných oborech. Kromě nejnovějších technologií je pro všechny návštěvníky připravený kvalitní odborný doprovodný program s množstvím zajímavých konferencí, přednášek a seminářů. Druhý ročník přináší několik novinek a zajímavých projektů.

Trenčínská univerzita A.Dubčeka v Trenčíně organizuje konferenci s názvem Vzdělání = budoucnost Slovenska. Proběhne 1. mezinárodní finále technické soutěže mladých elektrotechniků a mezinárodní konference Chemie 2008. INDUSTRY EXPO je místem setkání současné vědy, výsledků lidského poznání a všech, které zajímá, jak bude vypadat moderní technologická budoucnost.

 
  

- PR -

Synology BC800Z

Nová generace dohledových kamer


Synology BC800Z představuje moderní a komplexní pojetí dohledového řešení, které propojuje kvalitní optiku, 4K rozlišení, hybridní osvětlení a inteligentní edge AI. Pro průmyslové podniky, distribuční centra, dopravní areály nebo zabezpečení objektů kritické infrastruktury jde o výrazný krok vpřed. Kamera nabízí flexibilitu, která dříve vyžadovala specializované PTZ systémy nebo rozsáhlou backend analytiku — a zároveň výrazně zjednodušuje provoz i integraci.

  

- PR -

MyPersonas: Vytvořte své digitální dvojče a uvolněte si ruce

Společnost GFI Software nedávno představila řešení MyPersonas, nástroj pro generování odpovědí na otázky zákazníků v reálném čase. MyPersonas je řešení založené na umělé inteligenci (AI), které firmám dovoluje vytvořit digitální klony klíčových zaměstnanců umožňující okamžitě a kvalifikovaně a odpovídat na opakující se každodenní požadavky s využitím veškerých firemních informací. Každá MyPersona je vytvořena na základě znalostí zaměstnance, kterého zastupuje, což znamená, že může reagovat stejně jako tento zaměstnanec. MyPersonas jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a mohou komunikovat ve více než 160 jazycích.