facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 3. 1. 2006

Příprava nového technologického centra

Společnost LEVI International podepsala s CTP Invest smlouvu o výstavbě nového centra společnosti pro vývoj, výrobu, skladování a servis produktů. CTP Invest je holandským developerem, zabývajícím se výstavbou a financováním průmyslových a skladovacích areálů v České republice. Budova bude situována do prostředí nově vznikající průmyslové zóny Černovická terasa v Brně.

V bezprostřední blízkosti se nalézá dálnice D1 Praha – Brno – Olomouc (E50) a D2 Brno – Bratislava (E65), železnice a mezinárodního letiště Brno – Tuřany. V novém technologickém centru společnosti LEVI International bude zaměstnáno více než 300 specialistů, kteří zde budou mimo jiné vyvíjet a vyrábět počítače značek BRAVE a LYNX.

 
  

- Inzerce -

idGuard je přesnější než lidské oko

Ověří identitu klientů během 2 minut


idGuardŘada firem musí ze zákona ověřo­vat identitu svých zákazníků. Přes­tože jde především o finanční insti­tuce, s identifikací zákazníků se musí v dnešním digitálním světě po­týkat spousta dalších společností. To vše za vás přitom už dnes může obstarat aplikace. Není potřeba posílat klienty na pobočku, všechno jde vyřešit z pohodlí domova.

  

- Inzerce -

Český ERP systém HELIOS Nephrite připravený pro práci i v době covidu vzal trh útokem a sbírá řadu ocenění

HELIOS NephriteHELIOS Nephrite, systém navržený podle potřeb zákazníků, si prošel vývojem i v době lockdownu.