Aktuality -> Hardware - 24. 6. 2005

Prestižní hodnocení mainframe IBM

Společnost IBM oznámila, že se její mainframe střední kategorie IBM eServer z890 zařadil ke třem dalším mainframům IBM, které jako jediné servery na světě mají nejvyšší certifikaci bezpečnosti hardwaru Common Criteria Evaluation Assurance Level 5 (EAL5). Server IBM z890 získal certifikaci EAL5, která dokládá, že jeho řešení logických oddílů bylo metodicky otestováno a ověřeno nezávislým hodnotitelem. Ten se při svém zkoumání zaměřil zejména na zvládání útoků a mechanismy prevence vytvoření skrytých kanálů v souladu s požadavky vysoce rizikových prostředí.

IBM zároveň oznamuje, že IBM PCIX Cryptographic Coprocessor Security Module získal nejvyšší certifikaci komerčního zabezpečení americké a kanadské vlády – Federal Information Processing Standard (FIPS) 140-2 Level 4. Tato certifikace znamená, že PCIX Cryptographic Coprocessor Security Module vyhovuje požadavkům na kryptografický modul používaný v bezpečnostním systému, který chrání Citlivé informace (Spojené státy) nebo Chráněné informace (Kanada) v počítačových a telekomunikačních systémech.

 
  

- PR -

APN Promise: partnerství pro skutečný růst

Image___2025_07_23T144538.475.jpgUž více než 30 let pomáháme firmám naplno využívat technologie pro jejich efektivní růst. Z malé společnosti v Polsku jsme se vypracovali na mezinárodního hráče, který podporuje rozvoj podniků na mnoha trzích. Naším cílem je dodávat moderní řešení a budovat dlouhodobé vztahy, které přinášejí výsledky.

  

- PR -

Jaký docházkový systém vybrat?

Podle čeho se rozhoduje moderní firma


Možností, jak dnes sledovat docházku zaměstnanců, je spousta. Od systémů, které zaznamenají každý příchod a odchod, až po řešení, která zaměstnanci skoro ani nevnímají. Záleží jen na potřebách a prioritách vaší firmy. Jaké jsou ty vaše?