facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 26. 2. 2021 - Zdeněk Gric

Přenosný LED projektor ViewSonic M2e zvládá okamžité automatické ostření

ViewSonic představil přenosný Full HD smart LED projektor M2e. Nový ultralehký přírůstek mezi chytrými LED projektory série M využívá technologii ToF (Time-of-Flight) pro dosažení okamžitého automatického zaostření za pouhou jednu sekundu, což je v porovnání se současnými metodami 3 až 5krát rychlejší.ToF senzory jsou jedním z typů technologie LIDAR (Light Detection and Ranging), která měří vzdálenost na základě doby šíření fotonů mezi vysílačem senzoru a cílovou oblastí, což umožňuje přesné určení vzdálenosti bez ohledu na vlastnosti povrchu objektu. Mají rovněž přesnou linearitu a až třímetrový dosah detekce s plným zorným polem.

Tradičně, když je projektor přesunut, je potřeba jej znovu zaostřit stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači pro spuštění automatického zaostření nebo ručním nastavením zaostřovacího prstence. Díky vestavěnému G senzoru M2e dokáže detekovat změnu polohy a automaticky spustit okamžité zaostření.

M2e je navržen speciálně pro komplexní domácí zábavu a práci z domova. Je snadno přenositelný, nastavitelný a jednoduše se také připojuje. Váží pouze jeden kilogram a v domácnosti ho lze umístit prakticky kamkoliv.

Díky funkcím, jako je okamžité zapnutí/vypnutí, okamžité automatické zaostření a automatická korekce lichoběžníkového zkreslení, a díky stojánku pro přizpůsobení úhlu projekce, je nastavení M2e prakticky bezpracné. Snadné je i propojení M2e s dalšími přístroji. Uživatelé mohou přenášet nebo zrcadlit obsah z jejich chytrých telefonů na velké obrazovce prostřednictvím Wi-Fi, připojit sluchátka nebo reproduktory pomocí Bluetooth anebo streamovat napřímo prostřednictvím kabelu USB-C.

M2e má i další funkce, které zákazníkům přináší audiovizuální zážitek, například čistý obraz ve Full HD rozlišení a široké barevné spektrum pokrývající 125% Rec.709 podporované LED technologií 2. generace, která zvládne zobrazit obraz o úhlopříčce 80" ze vzdálenosti 2,1 metru. Díky nízké provozní teplotě LED světelného zdroje a odvětrávacímu designu ViewSonic uživatele neruší zvuk ventilátoru.

Projektor je navržen s ohledem na péči o oči tak, aby poskytoval vizuální zážitek prakticky bez modrého světla a snížil namáhání očí při dlouhodobém sledování.


 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

  

- Inzerce -

Kde snižují náklady firmy se správně nastavenými ERP systémy?

Tématem poslední doby se stávají úspory, které přináší společnostem správně zvolené a implementované ERP systémy. Nejde jen o často zmiňované zvýšení efektivity výroby nebo zlepšení poskytované služby. Podnikové systémy přináší i spoustu skrytých úspor v nákladech.

Helios
- inzerce -