facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 14. 1. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

Pokud máte přepínač na stole, měl by být hezký

DMS-106XTSpolečnost D-Link udělala radost všem, kteří chtějí, aby technika, která nás obklopuje byla nejen výkonná, ale také hezká. Uvedla na náš trh neřízený 6-portový switch DMS-106XT, který je velmi elegantní a právem získal ocenění za design Red Dot Award a Good Design Award. Stolní switch se nachází v odolném matně šedém krytu z hliníkové slitiny a jeho konstrukce bez ventilátorů zajišťuje vyšší spolehlivost a mimořádně tichý provoz.Novinka rozšiřuje rodinu Multi-Gigabit zařízení D-Link, které jsou určené pro malé podniky a náročné uživatele, kteří hledají vysoce výkonné, ale zároveň i cenově výhodné řešení síťové konektivity.

Přepínač DMS-106XT nabízí pět 2,5gigabitových portů a 10gigabitový uplink. Multi-Gigabit porty jsou zpětně kompatibilní se stávajícími zařízeními a kabely. To umožňuje prakticky okamžité nasazení DMS-106XT v místech, kde se požaduje větší šířka pásma.

DMS-106XT

Pro náročné instalace ve firmách i domácích sítích disponuje režimem Turbo, který okamžitě sníží latenci u časově citlivých aplikací a umožní port-based QoS pro upřednostnění prioritních dat v síti, jako jsou hry nebo streamování 4K/8K videa.


 
  

- Inzerce -

CyberSec Forum Bratislava 2022

CyberSec Forum 2022Zveme vás na COMGUARD CyberSec Forum do bratislavské­ho hotelu Clarion. Přijďte se podívat na sou­ča­s­né možnosti zabezpečení IT infra­struk­tu­ry. Čeká na vás den nabitý prezen­tacemi o nejnovějších tren­dech v oblasti bez­peč­nos­ti reflek­tu­jí­cí potřeby dnešní nejisté doby. Můžete se těšit na zajímavá témata, networking a doprovod­ný program. Bude také prostor pro dotazy a konzultace.

  

- Inzerce -

JELÍNEK interiér roste bezpečně s Kerio Control a Kerio Connect

JELÍNEK interiérJELÍNEK interiér je přední výrobní společností, která dodává kom­plet­ní vybavení interiérů včetně nábytku, schodišť, zábradlí, dveří, podlah, obkladů a dalších interiérový ch prvků. Vše vyrábí a kompletně montuje po celé ČR a SR. Zaměřuje se jak na standardní konfekční vý robu, tak na unikátní zákaznické návrhy ve spolupráci s bytovými architekty a designéry.