facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 14. 1. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

Pokud máte přepínač na stole, měl by být hezký

DMS-106XTSpolečnost D-Link udělala radost všem, kteří chtějí, aby technika, která nás obklopuje byla nejen výkonná, ale také hezká. Uvedla na náš trh neřízený 6-portový switch DMS-106XT, který je velmi elegantní a právem získal ocenění za design Red Dot Award a Good Design Award. Stolní switch se nachází v odolném matně šedém krytu z hliníkové slitiny a jeho konstrukce bez ventilátorů zajišťuje vyšší spolehlivost a mimořádně tichý provoz.Novinka rozšiřuje rodinu Multi-Gigabit zařízení D-Link, které jsou určené pro malé podniky a náročné uživatele, kteří hledají vysoce výkonné, ale zároveň i cenově výhodné řešení síťové konektivity.

Přepínač DMS-106XT nabízí pět 2,5gigabitových portů a 10gigabitový uplink. Multi-Gigabit porty jsou zpětně kompatibilní se stávajícími zařízeními a kabely. To umožňuje prakticky okamžité nasazení DMS-106XT v místech, kde se požaduje větší šířka pásma.

DMS-106XT

Pro náročné instalace ve firmách i domácích sítích disponuje režimem Turbo, který okamžitě sníží latenci u časově citlivých aplikací a umožní port-based QoS pro upřednostnění prioritních dat v síti, jako jsou hry nebo streamování 4K/8K videa.


 
  

- Inzerce -

Infor Production Scheduling optimalizuje produkci piva v Duvel Moortgat

Duvel MoortgatDuvel Moortgat je belgický rodinný pivovar se zaměřením na speciální piva, do jehož portfolia patří znač­ky jako Duvel, Vedett, La Chouffe, de Koninck, Liefmans či Maredsous. Z lokálního pivovaru se firma postupně stala globální skupinou s 10 produkčními lokalitami včetně Belgie, USA a České republiky, kde v roce 2001 získal Duvel Moortgat 50% vlastnický podíl v humpoleckém pivovaru Bernard.

  

- Inzerce -

Český ERP systém HELIOS Nephrite připravený pro práci i v době covidu vzal trh útokem a sbírá řadu ocenění

HELIOS NephriteHELIOS Nephrite, systém navržený podle potřeb zákazníků, si prošel vývojem i v době lockdownu.

Nepodařilo se připojit k serveru.
- inzerce -
Nepodařilo se připojit k serveru.
- inzerce -
 
Nepodařilo se připojit k serveru.