facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 10. 12. 2012

Podnikový tablet HP EliteBook Revolve

Společnost HP rozšířila portfolio svých podnikových tabletů o model HP EliteBook Revolve. Toto zařízení vybavené dotykovým displejem s flexibilním natáčením obrazu (funkce Pivot) nabízí efektivnější a univerzálnější využití v pracovních týmech při stejné mobilitě, jako běžné tablety. Tento tablet byl navržen speciálně pro podnikové a korporátní zákazníky, kteří potřebují skloubit požadavky na ultratenký notebook s možnostmi dotykového tabletu. Výkon zajišťuje nejnovější třetí generace procesoru Intel Core a optimalizace pro Windows 8, navíc lze přístroj použít také jako dotykový tablet s displejem ve vysokém rozlišení (HD).HP EliteBook Revolve nabízí HD displej s úhlopříčkou 11,6“ a váží pouhých 1,4 kg. Orientace obrazu displeje, jeho jasu a dalších parametrů se automaticky přizpůsobuje v závislosti na aktuálním natočení a umístění displeje. Zařízení lze ovládat pomocí standardní klávesnice nebo volitelným dotykovým perem. HP EliteBook Revolver disponuje 720p HD4 kamerou, duálním mikrofonem, DTS zvukem studiové kvality a softwarem CyberLink YouCam pro snadné uskutečňování videohovorů či vytváření HD videí.

 

Tablet lze připojit k dokovací stanici podnikové třídy, která umožňuje okamžitě používat externí displej, klávesnici, myš, rozšiřující porty nebo tiskárnu. Co se týká konektivity je tablet vybaven 3G WWAN modemem, porty USB 3.0, DisplayPortem a technologií NFC. Tablet lze rozšiřit o další komponenty podnikové třídy, včetně podpory SSD disků do velikosti 256 GB s technologií Intel Rapid Start.


 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -