Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 9. 4. 2020 - Zdeněk Gric

Pioneer uvedl malý mobilní projektor s vestavěnou baterií

Společnost Pioneer uvedla na trh malý a lehký přenosný DLP projektor s vestavěnou vysokokapacitní baterií a reproduktory – Pioneer SDA-RP100. Díky popsaným vlastnostem dokáže přístroj zajistit projekci doslova kdekoli. Jako zdroj obrazu může posloužit díky HDMI rozhraní jakýkoli počítač, USB disk, nebo také chytrý mobilní telefon, který umožňuje zrcadlit obrazovku pomocí technologie Miracast. Projektor váží jen 1,26 kg a má elegantní tvar malé krychle se zaoblenými rohy a rozměry 12,5 x 12,5 x 12,5 cm.Mobilní projektor Pioneer SDA-RP100 je vhodným doplňkem aktivního milovníka filmů a zábavy. Vejde se do městského batohu a na jakémkoli místě, kde je k dispozici plátno nebo alespoň bílá zeď, lze s jeho pomocí spustit během několika minut videoprojekci filmu, videa z YouTube nebo záběrů či fotografií pořízených mobilním telefonem. Rozlišení obrazu je 1280 x 720 bodů, pro vstup je k dispozici konektor HDMI nebo WiFi s technologií Miracast pro bezdrátové zrcadlení obrazu z displeje telefonu. Pokud potřebuje uživatel hlasitější zvukový výstup, než jaký zajišťují vestavěné reproduktory, lze využít vestavěné rozhraní Bluetooth a libovolný bezdrátový audiosystém.

Plně dobitá vestavěná baterie zásobuje přístroj energií dostačující na projekci minimálně jednoho filmu. Kromě toho lze samozřejmě napájet projektor i z elektrické sítě. Při svítivosti 300 ANSI lumenů a optimální projekční vzdálenosti v rozsahu 1 až 2,9 metru lze docílit obrazu s úhlopříčkou 40 až 120 palců (přibližně 1 až 3 metry) s kontrastem 5000:1 až 8000:1.

Projektor Pioneer SDA-RP100 je k dispozici u prodejců distributora, společnosti BaSys CS, za doporučenou koncovou cenu 18 990 Kč. Součástí balení je dálkový ovladač a síťový adapter zajišťující napájení a dobíjení baterie.


 
  

- Inzerce -

Přejděte na cloud pomocí řešení QNAP

Objevte možnosti hybridních cloudových aplikací QNAP


QNAPCloud je dnes klíčovým pojmem v odvětví IT, ať už se budeme bavit o ukládání dat, sdílení souborů či vzdáleném přístupu až po vzdálené zálohování. Společnost QNAP poskytuje různá cloudová řešení, která integrují veřejné cloudové služby pro spolupráci s QNAP NAS a usnadňuje tak podnikům implementaci hybridních cloudových aplikací s vyšší nákladovou efektivitou, flexibilitou a bezpečností.

  

- Inzerce -

Počítač Spaceborne Computer-2
od Hewlett Packard Enterprise
pomáhá zrychlit průzkum vesmíru

HPESpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) pomůže urychlit průzkum vesmíru a zvýšit soběstačnost astronautů tím, že vůbec poprvé umožní zpracování dat v reálném čase prostřednictvím svého komerčně dostupného řešení edge computing.