Aktuality -> IT společnost - 5. 8. 2014

Petr Hofman je novým ředitelem Divize služeb společnosti OKsystem

Společnost OKsystem jmenovala na pozici ředitele Divize služeb Petra Hofmana, který tak vystřídal Jiřího Skřivánka.

                                                                               



Hofman pracuje v OKsystem od začátku roku 2014. Před jmenováním na pozici ředitele divize služeb působil jako vedoucí Sekce implementace.

 

Petr Hofman vystudoval VŠSE Plzeň (nyní Západočeská univerzita), obor Elektronické počítače. Svou profesní karieru zahájil ve společnosti Škoda Controls v Plzni nejprve jako programátor, později na různých středních vedoucích IT funkcích. Následně působil jako projektový vedoucí v Professional Services firmy SUN Microsystems CZ.

 

Od roku 2006 pracoval Hofman v Siemens IT Solutions and Services (později Atos IT Solutions and Services) nejprve jako vedoucí projektových manažerů, později vedl v divizi Systémové integrace oddělení Solutions, které realizovalo rozsáhlé zákaznické projekty ve státní správě a průmyslu.

 

foto: Petr Hofman, archiv OKsystem


 
  

- PR -

IFS Cloud a Industrial AI:

Když ERP začíná skutečně přemýšlet


Stojíte před rozhodnutím, jak posunout svůj ERP systém dál? Moderní podniky dnes řeší nejen efektivnější plánování a úspory, ale i to, jak do svých procesů začlenit umělou inteligenci bez zbytečně nákladného vývoje. Právě této otázce je věnovaný následující článek.

  

- PR -

IQHUBS: když data rozhodují o budoucnosti výroby

Moderní továrny jsou technologicky vyspělé – stroje, linky, roboti – ale když se vedení ptá: „Proč klesla produktivita?“, odpověď chybí. Reporty přicházejí pozdě, čísla se rozcházejí. Rozhodování bez spolehlivých dat pak vede k nižší efektivitě a vyšším nákladům. A právě to je paradox: technologie jsou všude, ale chytrá data chybí. Proto jsme vyvinuli systém, který tento začarovaný kruh rozbíjí. Nad výrobou leží informační mlha a tu zvedáme.