facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 24. 9. 2012

Pětišachtové úložné zařízení DX513

Společnost Synology představila nové pětišachtové úložné zařízení DX513. Ve chvíli, kdy úložiště na discích Synology DiskStation dosáhne maxima své kapacity, lze pomocí nového úložného zařízení navýšit prostor úložiště pomocí pěti přídavných šacht (diskových pozic). Expanze pole RAID může být jednoduše provedena pomocí párových DiskStation bez reformátování existujících pevných disků, nijak tedy nenaruší pracovní procesy a nehrozí ztráta dat. DX513 může ale pracovat i jako nezávislý oddíl, a tím i vhodné řešení pro provádění lokálních záloh.Úložné zařízení DX513 je spojeno s DiskStation pomocí eSATA kabelu s unikátním designem konektoru. Maximální propustnost kabelu je 3,0 GB/s, což platí pro práci s DiskStation, stejně jako pro práci se samostatnou jednotkou.

 

Nový model DX513 od Synology je navržen podle energetického konceptu ostatních DiskStation od Synology. Umožňuje tedy stejně jako hlavní jednotka šetřit energii automatickým vypínáním disků nebo celkovou systémovou hibernací. Oba režimy jsou konfigurovány tak, že se spouští automaticky, pokud je systém po nějakou dobu neaktivní. Společně s ní se pak dokáže dle nastaveného programu vypínat nebo zapínat. Aby celý systém fungoval efektivně a inteligentně, není potřeba žádného zásahu užvatele.


 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -