facebook
Aktuality -> IT Business - 12. 3. 2018 15:14

Personální změny ve vedení společnosti Mainstream Technologies

Společnost Mainstream Technologies, poskytovatel profesionálních ICT řešení, oznámila personální změny na pozicích Managing Director a Sales Director. Od 1. ledna zastává pozici Managing Director Luboš Růta. Jeho hlavním cílem je vytvořit pevnou firemní vizi, řídit a vést celý tým a dále rozvíjet firemní kulturu. Za více než 20 let své obchodní praxe v telco a IT nasbíral Luboš Růta zkušenosti v nadnárodních společnostech z různých segmentů trhu. Mimo Microsoftu působil také v obchodních rolích v Českém Telecomu (nyní O2), Sybase Software a DigiTrade (Comparex). Luboš Růta přichází po pětiletém působení ze společnosti SoftwareONE, kde byl nejprve zakladatelem lokální pobočky a posléze členem globálního leadership týmu se zodpovědností za trhy Střední a Východní Evropy.Do konce roku 2017 pozici Managing Director zastával Ladislav Šolc, který nadále působí v roli Managing Partner a jeho hlavním úkolem je rozvoj významných obchodních příležitostí ve spolupráci s obchodním týmem, řízení strategických oblastí a produktů Mainstreamu.

Druhou výraznou posilou vedení společnosti je Jiří Petřík, který od 1. března zastává roli Sales Directora. Bude mít na starost zejména vedení, řízení a rozvoj obchodního týmu spolu s aktivním získáváním nových obchodních příležitostí v nových oblastech. Druhou významnou rolí je řízení spolupráce s partnery, rozvoj vztahů a související obchodní aktivity. Jiří Petřík se pohybuje v oboru IT v obchodních rolích více než 15 let a do Mainstream Technologies přichází se společnosti SoftwareONE, kde více jak 5 let řídil obchodní tým pro korporátní zákazníky.


 
  

- Inzerce -

Využijte letní akce na předplatné časopisu IT Systems!

Nenechte si ujít příležitost dostávat pravidelně informace ze světa podnikové informatiky a předplaťte si časopis IT Systems. Udržujte si přehled v oboru a získejte inspiraci, jak využít informační technologie pro vaši firmu nebo organizaci. K pořízení nebo obnovení předplatného IT Systems je nyní ideální příležitost. Právě totiž probíhá letní akce, v rámci níž je možno získat roční předplatné jen za 699 Kč.

  

- Inzerce -

DMS jako důležitý nástroj pro management kvality

OnlioManagement kvality je důležitou součástí existence každé organizace, bez ohledu na její velikost či oblast působnosti. Nároky se sice v návaznosti na mnoho okolností liší, nicméně podstata zůstává vždy stejná. A jednou ze zásadních součástí je tzv. řízená dokumentace.

Časopis IT Systems / Odborná příloha Kalendář akcí
SAP NOW Week
RSS kanál