facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 25. 1. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Pavel Minařík se stává novým CTO společnosti Kemp

Pavel MinaříkTechnologická společnost Kemp jmenovala Pavla Minaříka novým technologickým ředitelem (CTO). Minařík tak bude nyní zodpovědný nejen za rozvoj řešení Flowmon, které Kemp získal akvizicí Flowmon Networks, ale také za vývoj řešení Kemp Loadmaster a globální technologickou strategii firmy Kemp.Pavel Minařík se v oboru monitorování síťového provozu a síťové bezpečnosti pohybuje od roku 2006. Jako výzkumný pracovník Ústavu výpočetní techniky Masarykovy Univerzity se účastnil několik výzkumných a vývojových projektů zaměřených na monitorování a analýzu síťového provozu a kybernetickou bezpečnost. Je autorem desítek publikací a stojí za řadou algoritmů pro zpracování síťového provozu a detekci anomálií. Ve Flowmonu byl na pozici CTO zodpovědný za produktovou strategii, dlouhodobou roadmapu a výzkumné projekty.

„Pavlovy zkušenosti z oblasti monitoringu a bezpečnosti sítí budou klíčové pro naplnění naší vize týkající se aplikační zkušenosti.“ uvedl Ray Downes, CEO společnosti Kemp, k povýšení Pavla Minaříka, který k tomu sám dodává: „Digitální transformace firem dnes jednoznačně směřuje k poskytování bezproblémové aplikační zkušenosti. Jedná se o natolik silný trend, že zásadně ovlivňuje celé technologické odvětví. Někteří výrobci a technologie přitom volají po větší kontrole uživatelů, stále více a více rozptýlených po různých platformách, a po větším využití cloudu. My v Kempu jsme připraveni neustále zlepšovat uživatelskou zkušenost jakéhokoliv prostředí tím, že se zaměříme na poskytování inteligence, která těží informace přímo ze sítě.“


 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -