facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 25. 1. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Pavel Minařík se stává novým CTO společnosti Kemp

Pavel MinaříkTechnologická společnost Kemp jmenovala Pavla Minaříka novým technologickým ředitelem (CTO). Minařík tak bude nyní zodpovědný nejen za rozvoj řešení Flowmon, které Kemp získal akvizicí Flowmon Networks, ale také za vývoj řešení Kemp Loadmaster a globální technologickou strategii firmy Kemp.Pavel Minařík se v oboru monitorování síťového provozu a síťové bezpečnosti pohybuje od roku 2006. Jako výzkumný pracovník Ústavu výpočetní techniky Masarykovy Univerzity se účastnil několik výzkumných a vývojových projektů zaměřených na monitorování a analýzu síťového provozu a kybernetickou bezpečnost. Je autorem desítek publikací a stojí za řadou algoritmů pro zpracování síťového provozu a detekci anomálií. Ve Flowmonu byl na pozici CTO zodpovědný za produktovou strategii, dlouhodobou roadmapu a výzkumné projekty.

„Pavlovy zkušenosti z oblasti monitoringu a bezpečnosti sítí budou klíčové pro naplnění naší vize týkající se aplikační zkušenosti.“ uvedl Ray Downes, CEO společnosti Kemp, k povýšení Pavla Minaříka, který k tomu sám dodává: „Digitální transformace firem dnes jednoznačně směřuje k poskytování bezproblémové aplikační zkušenosti. Jedná se o natolik silný trend, že zásadně ovlivňuje celé technologické odvětví. Někteří výrobci a technologie přitom volají po větší kontrole uživatelů, stále více a více rozptýlených po různých platformách, a po větším využití cloudu. My v Kempu jsme připraveni neustále zlepšovat uživatelskou zkušenost jakéhokoliv prostředí tím, že se zaměříme na poskytování inteligence, která těží informace přímo ze sítě.“


 
  

- Inzerce -

Přejděte na cloud pomocí řešení QNAP

Objevte možnosti hybridních cloudových aplikací QNAP


QNAPCloud je dnes klíčovým pojmem v odvětví IT, ať už se budeme bavit o ukládání dat, sdílení souborů či vzdáleném přístupu až po vzdálené zálohování. Společnost QNAP poskytuje různá cloudová řešení, která integrují veřejné cloudové služby pro spolupráci s QNAP NAS a usnadňuje tak podnikům implementaci hybridních cloudových aplikací s vyšší nákladovou efektivitou, flexibilitou a bezpečností.

  

- Inzerce -

Covid jako katalyzátor digitalizace a fenomén homeworkingu

IT Systems 1-2/2021V aktuálním vydání IT Systems jsme se zaměřili na odvětví, která v současné době prochází velmi turbulentním vývojem. Vím, že se to dnes dá říct prakticky o všech oblastech našeho života, ovšem retail, logistika a potravinářský průmysl jsou navíc názorným příkladem, proč je pandemie onemocnění covid označována za katalyzátor digitalizace desetiletí. Pokud totiž ještě někdo pochyboval o významu digitalizace, musel v loňském roce prozřít.