Aktuality -> IT společnost - 1. 10. 2012

Pavel Kysela generálním ředitelem Adastry

Mezinárodní konzultační a softwarová společnost Adastra jmenovala Pavla Kyselu generálním ředitelem pro Českou republiku. Střídá Ondřeje Frydrycha, který se nově bude věnovat mezinárodním aktivitám Adastry s důrazem na nové trhy, a také rozvoji společnosti Adastra Business Consulting. Pavel Kysela působí v Adastře již téměř deset let. Zkušenosti s řízením vývoje softwarových produktů získal ve společnosti London Logic Praha, kde začínal jako vývojář a analytik a nakonec vedl část vývoje softwaru pro time management. Po čtyřech letech působení v této firmě se stal součástí týmu Adastry. Zde začínal jako konzultant, vedl oddělení analytiků, poté zastával vedoucí obchodní pozice. Jako obchodní ředitel měl na starosti telekomunikace, finance a retail. Poslední tři roky byl ředitelem divize, která obsluhovala zákazníky z oblasti telekomunikací, retailu a vybrané finanční instituce.



 
  

- PR -

Synology BC800Z

Nová generace dohledových kamer


Synology BC800Z představuje moderní a komplexní pojetí dohledového řešení, které propojuje kvalitní optiku, 4K rozlišení, hybridní osvětlení a inteligentní edge AI. Pro průmyslové podniky, distribuční centra, dopravní areály nebo zabezpečení objektů kritické infrastruktury jde o výrazný krok vpřed. Kamera nabízí flexibilitu, která dříve vyžadovala specializované PTZ systémy nebo rozsáhlou backend analytiku — a zároveň výrazně zjednodušuje provoz i integraci.

  

- PR -

Jak vzniká digitální energetika, IT řešení pro moderní trhy, měření a provoz

Digitalizace energetiky dnes zásadně proměňuje obchodní procesy i technické nároky na informační systémy. Rychle rostoucí objemy dat ze smart meteringu, decentralizovaná výroba, přechod na 15minutové obchodní intervaly a nové regulatorní požadavky vytvářejí tlak na moderní architektury, kybernetickou bezpečnost a vysokou dostupnost systémů.