facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 25. 9. 2012

Pavel Iványi povede společnost G4S v ČR

Společnost G4S jmenovala nového Country Managera zodpovědného za řízení aktivit G4S v České republice. S účinností od 1. září se jím stal Pavel Iványi. O této změně bylo rozhodnuto na základě celosvětové strategie G4S, která přináší i na český trh nová komplexní bezpečnostní řešení s cílem upevnit postavení G4S na trhu komerční bezpečnosti v České republice. Pavel Iványi získal doktorát v oboru práv na Amsterodamské univerzitě a titul MBA na Rotterdam School of Management, Erasmus University. Do G4S přichází z pozice generálního ředitele společnosti Van Gansewinkel, kdy předtím mimo jiné působil ve společnostech jako jsou ABN AMRO Bank nebo KLM Royal Dutch Airlines, kde získal neocenitelné zkušenosti v oblasti poskytování služeb. 
  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -