Aktuality -> IT Business - 11. 3. 2005

Partnerství firem D-LINK a TREND

D-Link a Trend Micro oznámili, že vybrané výrobky D-Link budou dodávány spolu s tříměsíční bezplatnou zkušební verzí programu Trend Micro PC-cillin Internet Security 12. Poskytnutí PC-cillin Internet Security 12 při nákupu vybraných výrobků D-Link umožňuje zákazníkům z řad domácích uživatelů a menších firem zlepšit zabezpečení svých počítačů.

Trend Micro PC-cillin Internet Security 12 je první personální internetové bezpečnostní řešení specificky určené pro zvýšení zabezpečení počítačů v domácích a bezdrátových sítích. Software nainstalovaný na PC spojuje špičkovou antivirovou technologii s personálním firewallem pro zajištění všestranné ochrany proti počítačovým virům, červům a trojským koním, a navíc brání přístupu hackerů, detekuje spyware a filtruje spam. Funkce Wi-Fi Intrusion Detection varuje uživatele, když do bezdrátové sítě pronikne neznámý uživatel.

 
  

- PR -

MyPersonas: Vytvořte své digitální dvojče a uvolněte si ruce

Společnost GFI Software nedávno představila řešení MyPersonas, nástroj pro generování odpovědí na otázky zákazníků v reálném čase. MyPersonas je řešení založené na umělé inteligenci (AI), které firmám dovoluje vytvořit digitální klony klíčových zaměstnanců umožňující okamžitě a kvalifikovaně a odpovídat na opakující se každodenní požadavky s využitím veškerých firemních informací. Každá MyPersona je vytvořena na základě znalostí zaměstnance, kterého zastupuje, což znamená, že může reagovat stejně jako tento zaměstnanec. MyPersonas jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a mohou komunikovat ve více než 160 jazycích.

  

- PR -

WMS Forum 2026 aneb moderní logistika v praxi, nejen na slidech

Jak dnes fungují moderní sklady řízené pomocí WMS a automatizačních technologií? Konference WMS Forum 2026 pořádaná společností KODYS nabídne odborný program zaměřený na digitalizaci skladů, mobilní technologie a automatizaci logistických procesů. Součástí akce budou také návštěvy reálných skladových provozů firem Madal Bal a DF Partner.