Aktuality -> IT Business - 9. 10. 2020 - Zdeněk Gric

Organizační změny v DNS

Společnost DNS informuje o personálních změnách v divizi Strategického rozvoje a v divizi Security. Od 7. srpna 2020 je novým Business Unit Managerem divize Strategického rozvoje pan Lukáš Mirovský. Na pozici nahradil Davida Hofmana, který nadále povede divizi Huawei. Lukáš Mirovský do společnosti DNS přišel po 4 letech působení ve skupině Veracomp, kde působil jako Sales Director. Další zkušenosti přináší ze společností EMC, Tech Data či Cisco Systems.



"Cílem divize Strategického rozvoje pod mým vedením bude ještě vyšší míra soustředění na hledání nových tržních příležitostí v podobě pokrokových technologických trendů, nových obchodních modelů a přidané hodnoty pro obchodní partnery." dodává Lukáš Mirovský.

Další reorganizační změnou interního týmu DNS je nástup nového Business Unit Manager divize Security. Od 1.října 2020 vede divizi pan Petr Jánošík, který před DNS pracoval ve společnosti Anect, kde působil jako Head of Sales Development. Další zkušenosti si Petr Jánošík přináší ze společností Dimension Data, Tempest Czech nebo ADT Systems.

Kolega Aleš Pernecký se v DNS bude věnovat scoutingu nových značek a rozvoji dalších obchodních příležitostí.


 
  

- PR -

WMS Forum 2026 aneb moderní logistika v praxi, nejen na slidech

Jak dnes fungují moderní sklady řízené pomocí WMS a automatizačních technologií? Konference WMS Forum 2026 pořádaná společností KODYS nabídne odborný program zaměřený na digitalizaci skladů, mobilní technologie a automatizaci logistických procesů. Součástí akce budou také návštěvy reálných skladových provozů firem Madal Bal a DF Partner.

  

- PR -

2. ročník podujatia ManageEngine Meetup

Stretnutie IT odborníkov a praktikov v Bratislave


21. mája sa v Bratislave uskutoční stretnutie IT špecialistov, systémových administrátorov a IT lídrov zodpovedných za rozvoj a bezpečnosť technologickej infraštruktúry. Druhý ročník podujatia ManageEngine Meetup ponúka jedinečnú príležitosť získať praktické vedomosti, oboznámiť sa s osvedčenými implementáciami a vymeniť si skúsenosti s odborníkmi a používateľmi riešení ManageEngine.