- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (22)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (33)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (77)
- HRM (27)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT slueb a řeení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (39)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (71)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řeení pro logistiku (45)
- IT řeení pro stavebnictví (26)
- Řeení pro veřejný a státní sektor (27)
Tematické sekce
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údrby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tiskBranové sekce
![]() | |
| Přihlaste se k odběru newsletteru SystemNEWS, který kadý týden přináí výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | |
Partneři webu
Opravdová mobilita - Notebook Premio 6040N
Společnost AT Computers uvádí na český a slovenský trh nový notebook Premio 6040N. Nízká hmotnost a malé rozměry, kontrastní a detailní displej s technologií Crystal Bright a Color Shine v kombinaci s dlouhou výdrí chodu na baterie a irokými monostmi připojení k Internetu tento notebook předurčují pro kadodenní přenáení a intenzivní práci v terénu.

Nové Premio 6040N se můe pochlubit výdrí chodu na standardní baterie a 5 hodin, s volitelnou dalí baterií a 8 hodin. Díky této vlastnosti a hmotnosti pouhých 1,9 kg (včetně optické mechaniky DVD RW) je notebook mimořádně vhodný pro uivatele, kteří hodně cestují. Pro komunikaci s okolním světem nabízí Premio 6040N hned několik moností: Bluetooth, LAN, WLAN (802.11 a/b/g) nebo klasický modem. Kromě kancelářských aplikací si notebook snadno poradí i s grafikou nebo multimédii. Kromě vysokého výpočetního výkonu mu k tomu pomůe irokoúhlý 13,3 displej a kvalitní zvuk, včetně výstupu obrazu na druhý monitor nebo televizi. Notebook disponuje 3x USB 2.0 portem, TV výstupem, SPDIF výstupem a sloty pro paměové karty MMC/SD/MSPro. Notebook je standardně dodáván s DVDąRW DL optickou mechanikou.
IT Systems podporuje
Formulář pro přidání akce











